Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma bevallotta a leendő sógornő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma bevallotta a leendő sógornőm, hogy tetszem neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

jövőhéten nálunk alszanak a bátyjámmal együtt.

nekem nemtetszik, de a kaland kedvéért, hát nem is tudom?! :)


2009. jún. 4. 20:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Mocsodék vagy ha kalandot tervezel a bátyád barátnőjével!!!!!!
2009. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
az vagy te. :@
2009. jún. 4. 20:47
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Bocs,de úgymond egyet kell értenem az elsővel..:S

Jelent neked ennyit egy olyan lány aki neked NEM is tetszik,hogy lefekszel vele,tönkretéve ezzel a bátyáddal lévő kapcsolatod,a bátyád jövőjét/életét/szerelmét és persze a barátok/rokonok és a szüleitek is eléggé "kiutálhatnak" téged ez miatt....Tönkre tennéd más ember boldogságát...főleg a testvéredét!!??

2009. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem, erre nem gondoltam.

nem én kezdtem.

nekem nem tetszik.

2009. jún. 4. 20:54
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van az elsőnek!

Mellesleg a válaszom az hogy NE TEDD!!

2009. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
randizni is hívott, de nem fogadtam el...
2009. jún. 4. 20:54
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az elsőnek!

Mellesleg a válaszom az hogy NE TEDD!!

2009. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj,hogy nem gondolkodsz..

Kérdezd meg a barátnőjét,hogy mégis miért csinálja ezt veled??!...Ha nem ad értelmes választ,mond el a bátyádnak..jobb ha tud róla,hogy milyen cafka a barátnője...Inkább most derüljenek ki mint az esküvő után,hogy fűvel-fával megcsalja..:S

2009. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a leendő sógornőd ilyesmit vall be neked... nem tudom, milyen házasság lehet a kapcsolatukból bátyáddal...

Mindenesetre ne miattad menjen tönkre! Te sem örülnél neki, ha a a tesód lecsapná a kezedről a barátnődet, ráadásul csak szórakozásból, úgy, hogy neki nem is tetszik.

Mellesleg egy ilyen kijelentés sok mindent tartalmazhat... Nem biztos, hogy annyira komolyan kell venni.

Ha úgyse tetszik neked, akkor hagyd! Ha meg kalandot keresel, ne házi nyúlra lőj!

2009. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést a bátyádnak tedd fel. Várható reakció:

a.)Ha intelligensebb mint te, kirúg a nővel együtt, és akkor büntetlenül kalandozhatsz.

b.)Csak a nőt rugja ki.

c.)Csak téged.

2009. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!