Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lehet, ha nem tud magyarul? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy amerikai pasi, aki most itt van magyarországon és elég sokat, szinte minden nap beszélünk facebookon angolul. azt mondta jól beszélem az angolt, de én azért elég sokszor használom a google fordítót, hogy biztos legyek benne, mindent jól írok e vagy ha néha nem jut eszembe egy egy szó. és attól félek, hogy élőben leblokkolnék, nem tudnék folyékonyan beszélni vele angolul, mert izgulnék és szerintem ez eléggé elrontaná az egész "randit" legalább is én nagyon hülyének érezném úgy magam. szerintetek találkozzak vele vagy mi legyen?
2012. febr. 17. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Használj tolmácsot :D
2012. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ő nem tud Magyarországon magyarul, neki kéne alkalmazkodnia sztem, Te legalább tudsz angolul, élőben meg ha egy egy szó nem jut eszedbe azért kézzel lábbal elmutogathatod neki hogy mit akarsz :)
2012. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Ezt megértheti, hogy nem beszélsz tökéletesen angolul, hiszen magyar vagy. :D Ő pedig magyarul nem beszél. :D Kvittek vagytok. :)
2012. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát igen végülis igazad van meg egyébként így írásban szitne folyékonyan tudok kommunikálni, csak az amerikaiak hadarnak meg slangeket használnak aztán nem akarok mindenre visszakérdezni hogy mivan?:D
2012. febr. 17. 23:16
 5/19 Shai-Hulud ***** válasza:
Ja, milyen érdekes kérdés lesz, hogy te hmm, izé, jössz, töf-töf, velem, este? :-)
2012. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak tudjátok, félek, hogy ő most abban a tévhitben van, hogy szinte tökéletesen beszélem a nyelvet:) tényleg nem szeretnék beégni, mert tetszik nekem:)
2012. febr. 17. 23:18
 7/19 A kérdező kommentje:
:D:D:D jó nem egészen így gondoltam:D
2012. febr. 17. 23:18
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj vele olyan dolgokat amik közben nem kell beszélgetni! ;)
2012. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy lassabban beszéljen, ha hadar. :) Ne parázz, menni fog. :) Legalább gyakorlod a nyelvet is, ha ügyes vagy, akkor máshogy is... :D
2012. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elárulom, az amerikaiak se beszélnek tökéletesen angolul, ahogy sok magyar nem tud magyarul magyarán meg fogja érteni, hogy ez nem az anyanyelved.
2012. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!