Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki Magyarországon magyarul...

Ciki Magyarországon magyarul énekelni?

Figyelt kérdés

Nemcsak azért kérdezem, mert az x-faktorban is főleg angolul énekelnek, hanem mert egyik ismerősöm is angolul nyomja. (Jó hangja van.)


Pedig én többre tartom a magyar szöveget az angolnál. Gondolom (remélem) a többség is így van ezzel.


2011. szept. 18. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Beb.szna ha ciki lenne...
2011. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem az, természetesen, egyértelmű hogy nem ciki. De nyilván sokkal szélesebb a választék angol nyelvű dalokból, mint magyarból, így arányaiban is nem csoda, hogy hányan énekelnek magyart, és angolt.. Mellesleg, nekem semmi bajom a magyar nyelvű énekléssel, de számomra az a fontos hogy JÓ legyen a dallam-szöveg stb, és ezt többségében külföldi számokban találom meg. Valószínűleg azok is így vannak ezzel, akik angolul énekelnek..
2011. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyarul mindent nagyon szépen és változatosan/ötletesen meg lehet írni (a korai Tankcsapdba szövegeit tessék nézegetni például, az újabbak elég gyatrák). De ugyanígy nagyon lelombozó, ha valaki egy botegyszerű szeretlekdemégsemermegcsalszdesütanap szöveget énekel. Sokan azért választják inkább az angolt, mert külföldön sokkal egyszerűbb így ismertté válni (amellett hogy külföldön egy magyarnak még így is szinte lehetetlen).
2011. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!