Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy lesz valaha több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy lesz valaha több is mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom,akivel 3hónapja minden nap beszélek,és szinte minden nap találkozunk is. Többször is elhívott csak sétálni,vagy hogy üljünk be valahova. Azt is mondta már hogy tetszem neki,és most elhívott a családjához vacsorára. Eddig nem történt még semmi, lehet hogy ez az a pont amikor több is lehet mint barátság? Vagy csak szeretné ha a szülei megismernének?
2012. febr. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy fel akar szedni. két eset lehetséges:

1) túl gyáva, hogy konkrét lépést tegyen


2) te vagy túl távolságtartó


bármelyik is legyen, ha neked tetszik, akkor itt az idő lépned

2012. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja... Mondjuk ez a 3 hónap elég durva, "randizgatási" időszaknak.
2012. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csokasi-a81 ***** válasza:
szerelmes beléd, kicsit bátortalan, nem mondja ki. örülj neki, hogy nem mindjárt a bugyidba turkál.
2012. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

igen lehet,hogy lépnem kéne csak félek,hogy esetleg ő mégsem szeretne semmit.

persze örülök,hogy nem sieti el,csak ez a három hónap tényleg kicsit hosszú.

2012. febr. 17. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs mitől félned, ezek egyértelmű jelzések. legyetek boldogok :)
2012. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2012. febr. 17. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem épp most ért véget egy ilyen barátságom...Az elején tök egyértelmű jelek a felszedésre de valahogy az a bizonyos lépés mindig elmaradt, pedig nem sok kellett hozzá sose... Aztán jött az anyunak bemutatlak és viszont bemutatlak...jól elvagyunk örül a környezet h arik lennénk együtt stb... Aztán hirtelen megváltozott minden mert nekem is mondták h lépjek...nem tettem és milyen jól..különben elbaszom a barátságot! És ma már 5. hónapja tapossa a nőjével a kapcsolatot, és rám már nem maradt ideje. De közölte mikor kértem h talizzunk mert hiányzik,h féltékeny vagyok és hagyjam... háát közöltem vele,h volt idő amikor féltékeny voltam de már más van a kis szívemben, szóval vegyen vissza nem csak Ő van. Erre összevitáztunk és ennyi...
2012. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aztaa...deszomorú:(

Nem akarsz ebből filmet csinálni?:P Biztos megnézném:)

2012. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A #8-as válaszolónak írtaam:D
2012. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!