Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, létrehozok egy olyan "témát" is, ahol leírhatják az oldal olvasói, hogy hogyan jöttek össze a párjukkal, ez lehet érdekes és hasznos is: érdekes történeteket lehet hallani, és tippeket is kivehetnek belőle a többiek :)

Nem csak a mostanit, hanem akár korábbi kapcsolataitokat is leírhatnátok.


2009. jún. 4. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Társkeresőn ismerkedtem meg vele, 300 km-re lakott. 2 heti msn után ide jött lakni a városomba, pedig csak barátságot ígértem. 1 hónap múlva beköltözött hozzám. Nem szeretem húzni a dolgokat :)

L

2009. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Bàrban ismertem meg külföldi nyaralàsom soràn.

Én spontàn megüzentettem neki a bàr tulajdonossal,hogy nagyon tetszik nekem.

Ezutàn ö meghivott egy italra,késöbb együtt mentünk àt a közeli discoba,aztàn a folytatàs magàtol értetödö.

Ma màr ö a férjem.

2009. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben beköltöztem a koliba, és tavalyi szobatársam barátja 4 szobával lakott arrébb, így átjárkáltam néha hozzá. Az én szobatársaim akkor még kissé antiszociálisak voltak, szóval jobban éreztem magam ott. Egyik este, mikor beugrottam ott volt a volt szobatársam is, és épp iszogattak. Na én leültem az egyik üres ágyra és én is beszálltam. Jó kedvem lett, pedig alig ittam valamit. Na ekkor érkezett meg Ő. Kiderült, hogy az Ő ágyán ülök, és már aludt volna, engem viszont ez annyira nem izgatott :D Közben a többiek kínos sztorikat meséltek rólam, amivel elérték, hogy ha akartam, akkor se bizakodtam volna semmiben...Végül aztán vissza mentem a szobámba. Másnap, szobatársaimnak köszönhetően megint átugrottam, és elpanaszoltam nekik, hogy unatkozom. Erre Ő felajánlotta, hogy ha van kedvem délután átmehetnék Jóbarátokat nézni. Adjam meg az msnen és majd ír ha itt lesz. Mondtam, hogy oké. Át is mentem, csak ketten voltunk. Ő lefeküdt az ágyra, én egy széket választottam. Így visszagondolva rettentő vicces volt ez a szituáció. Nem akartam mellé feküdni :D Aztán úgy elgémberedtem, hogy mégis odafeküdtem. Aztán ahogy néztük a Jóbarátokat és nevettünk, egyszer csak odahajolt és megcsókolt, és azt mondta Már alig bírtam kivárni :D Azóta már eltelt majd 9 hónap és még mindig boldogok vagyunk :)
2009. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
90%
ő volt a kung-fu edzőm :)
2009. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Összetörte a kocsimat,nem volt nálunk betétlap,kellett másnap is találkoznunk,már éjszaka volt.Aztán még egyszer,még egyszer....Ennek már 1 éve.
2009. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igaz az 7hónap lett volna :D sajnos elírtam :D két óra között rövid az idó :D 11:03
2009. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én már vagy 15 éve ismerem a párom,a tesóm legjobb barátja.Most szilveszterkor össze szedte a bátorságát és elkezdett udvarolni:)persze közben volt neki is és nekem is más.Igaz csak 1 éjszakának indult mind a kettőnk részéről,de most ott tartunk hogy összeköltözünk :)Furcsa hogy mit hozz az élet,mindig ott voltunk egymásnak de csak most találtunk igazán egymásra :)Én 25/L Ő/32
2009. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!