Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, létrehozok egy olyan "témát" is, ahol leírhatják az oldal olvasói, hogy hogyan jöttek össze a párjukkal, ez lehet érdekes és hasznos is: érdekes történeteket lehet hallani, és tippeket is kivehetnek belőle a többiek :)

Nem csak a mostanit, hanem akár korábbi kapcsolataitokat is leírhatnátok.


2009. jún. 4. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kérdés. :)

Azt kell mondanom, hogy egyik sráccal sem úgy jöttem össze, ahogy a "nagykönyben meg van írva", vagy akár csak egy tiniújságban. :D

Majd szépen lassan mindet beirkálom, most csak az elsőt, mert most csak arra van időm.

Egy tékában dolgoztam azon a nyáron pár hétig, és ő rendszeres látogató volt, hozta-vitte a filmeket, közben meg folyton beszélgettünk.

Aztán egy idő után felfigyeltem rá, hogy már nem is a filmek érdeklik, volt, hogy úgy hozta vissza a filmet, h kérdeztem: "na milyen volt?"

"nem tudom, nem láttam". :)

És megkérdezte, hogy nem baj -e, ha holnap is bejön... És bejött minden nap, de a végén már szinte nem is vitt filmet, csak ha én ajánlottam neki valamit, amit még nem látott. :)

Egy idő után számot cseréltünk, de csak azért, mert internetem akkor még nem volt, és máshogy nem tudott volna írni, hűűűű, arra már nem is emlékszem, hogy mivel kapcsolatban... És egy sms keretében kérdezte meg, hogy mivel szoktam tölteni az estéimet.

Aztán egyszercsak megkérdezte, hogy mit csinálok aznap este, ha végeztem. Erre én:

- Olyan szép idő van, lehet, hogy járok egyet.

- Esetleg veled tarthatok?

És hát innen már nem nehéz kitalálni, mi következett... :)

Szép időszak volt a 18. és 19. év küszöbén. :)

Most már a 22 és 23 küszöbén állok. :)

2009. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz, ez tényleg hasznos kérdés :):))


speciel a párommal egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg, hosszú levelezés után szántuk rá magunkat hogy találkozzunk egymással :)

mindketten féltünk attól hogy (az addigi kapcsolatunk elvész (még mielőtt taliztunk volna szerelmet vallot és én is így érzetem, furcsa tudom :D)) nem fog tovább tartani a kapcsolat.

eljött a nap és mikor megláttam még a szemébe se tudtam nézni :D biztatott és még a végén én csókoltam meg :D

azóta is együtt vagyunk 7napja:D

2009. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen, a társkereső oldalak mindig érdekes képződmények :)...sok tömegember van, és annak ellenére, hogy mennyire tömegember alapján működik, még is jól lehet ismerkedni.


Bár lányok esetében nem tudom, hogyan működik, mert hát napi 10 levéllel hogy birkóznak meg, hogy döntik el, nem tudom :)

2009. jún. 4. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már sajnos nem vagyok együtt a párommal mert szakítottunk:S De azért leírom hogy hogy jöttünk össze:)


Hát ott lakik egy rokonom ahol ő és mikor először megláttam már akkor nagyon bejött nekem. Aztán beszélgettem az anyukájával de csak úgy ugye ismerkedtem vele mert a rokonommal nagyon jóban van és együtt is laknak csak ők lent. És mondta nekem az anyukája hogy tetszek a fiának.:) Aztán behívott a szobájába dumcsizni, akkor még csak ilyen tipikus dolgokról beszélgettünk, mi a hobbid, hány éves vagy, van-e csajod,barátod..stb. Akkor még nem volt semmi és másnap haza is jöttem, a rokonomtól. Amíg nem találkoztunk újra folyton ő járt az eszembe és éreztem hogy ő is nagyon sokat gondol rám. Aztán eltelt pár hét és újra mentem a rokonomhoz, akkor ő nem volt otthon de írt neki egy üzit az anyukája hogy ott vagyok, és ő máris jött haza:D Beszélgettünk meg megkérdeztük egymástól hogy szoktál -e rám gondolni, aztán olyan este 9 körül lehetett mikor még beszélgettünk a szobájában akkor már azért komolyabb dolgokról és megkérdezte hogy járunk -e én meg mondtam h hát megpróbálhatjuk:D Aztán nagy csend lett(azok a kínos csendek) és utána jött az első csók:D akkor már mentem be a rokonomhoz aludni..aztán eljött a reggel..utána pedig sokat találkoztunk és jöttek a dolgok...3 hónapig voltunk együtt de azalatt az idő alatt is nagyon megszerettem, bár még most is sokat gondolok rá de már nem érzem úgy a dolgokat mint régen mert rájött hogy ő még nem akar komolyabb kapcsolatot...már 2 hónap eltelt a szakítás óta de még mindíg nagyon jó érzéssel tölt el ha ezt elmondhatom:D

2009. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

19 éves fiú vagyok, a főiskolán ismerkedtem meg a mostani barátnőmmel, most szeptemberben a regisztrációs hétre rá kb másfél hónap múlva összejöttünk, és most is tart a love :)

Szerintem ez nem csak egy spontán szerelem, mert a körülmények érdekesek, pl. igaz ránk az ellentétek vonzzák egymást szöveg, meg még horoszkópilag is összetartozunk, meg kardinális jegyek is vagyunk, meg stb.

Mindezek felett nagyon szeretem, mondták már mások is hogy hasonlítunk egymásra meg jól megért engemet, közös programokat szervezünk magunknak és tökéletes a harmónia köztünk, egyszer sem veszekedtünk. :)

2009. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
27 éves lány vagyok. Mi a munkahelyen jöttünk össze, én voltam a "Főnöke", és mellesleg egy busszal jártunk. Először csak barátok, aztán megkívántuk egymást. És nem szabtunk gátat neki. Azóta több, mint 5 éve együtt vegyunk, és van két kicsi gyerekünk. :)
2009. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Én egy házibuliban ismertem meg a jelenlegi barátomat 2 éve. Véletlenül keveredett oda, nem akart jönni, a barátai rángatták el. Ott is csak véletlenül ismerkedtünk meg, kimentem hozni egy üveg bort és pont ott volt ő is. Elkezdtünk hülyéskedni, beszélgetni, aztán jött a csók. Nem vártam, hogy lesz folytatása, nem cseréltünk számot vagy MSN címet, de másnap már várt tőle egy levél az egyik közösségi oldalon. :) Így találtunk mi egymásra.

19/L

2009. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen, ez a "nem akar komoly kapcsolatot" érdekes dolog, mert gond van akkor, ha tényleg megtalálja a párját, de mégsem szeretne komolyat egyenlőre, akkor választás előtt áll: mert mikor már komoly kapcsolatot szeretne, akkor lehet, hogy már másé lesz, ilyet több helyen olvastam és hallottam is. Magyarul később szeretné, de lehet, addigra már mást talál :)

De legalább korrektül megmondta, azt én sem értettem, miért nem lehet megbeszélni az elején, hogy most akkor ez komoly, vagy pedig "elvagyunk, majd meglátjuk mi lesz belőle" kapcsolat. Lányok közül is sokan élnek így egy kapcsolatot, mikor még nem köteleznék el magukat, így lenne korrekt, elején megmondani, nem pedig megcsalni, illetve fűt-fát ígérni :S

2009. jún. 4. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én www.travian.hu játékban ismertem meg párom (speed szerveren). Stratégia játék egy kis falut kell irányítani kezdetben, majd később nagy birodalom lesz belőle. Vannak klánok. Még játék eleje volt, mikor barátom egyik klántársát jól betámadtam és lezúztam a teljes kis seregét, és írt, mivel ő ott vezető volt... és már akkor is jó fejnek tűnt és nem tudom miért, de valami nagyon vonzott már engem akkor is benne. :D Elkezdtünk ott levelezni, pár nap múlva én is beléptem abba a klánba. Már akkor meglepődött, hogy csak 15 évs vagyok, mivel a levelezések alapján többet gondolt rólam. :D Ő akkor már 21 volt. Aztán egyre többet leveleztünk, segítettük egymást a játékban, ahogy tudtuk (egyszer én mentettem ki a sz@rból a játékban, mert éjjel 6-an rátámadtak, de mi voltunk erősebbek :D), jó csapatnak bizonyultunk a játékban. Aztán nemsokára megadta msn címét, mert elkértem, és elkezdtünk ott beszélgetni... na igen a hajnali fél 3-ig húzódó beszélgetések... :D szép is volt. :D Aztán találkozni akart velem pécsen, mert ő ott tanul, de nem ért volna rá még eljönni ide, kaposvárra... engem nem engedtek szüleim... utána bevallottam, hogy jóval többet érzek iránta a barátságnál, majd elmondta, hogy ő is. :) Nemsokára, tavaly június 23-án pedig eljött ide, Kaposvárra csak találkozás néven, nem randiként. Persze egy pizza után és még 1 óra beszélgetés után egy csók lett a dologból a parkban. :D Meg utána több és járás. :) Azóta együtt vagyunk, nagyon szeretem. Én 17 vagyok már, ő 23. :)

Amúgy nagyon poén, mikor megkérdezik, hogyan ismertük meg egymást.... "Neten... egy stratégiai játékban." És mosolygunk a dolgon, hogy ez hozott minket össze. :D

2009. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

11:03-as

szemet szúrt nekem az a 7 napja...

az tényleg 7 nap akar lenni? nem inkább 7 hónap? mert azért egy 1hetes kapcsolatot nem igazán lehet még "kapcsolatnak" nevezni, én is kb 1 hónap után mertem kimondani, hogy nem vagyok szingli. :) Most lesz a féléves évfordulónk a hétvégén. :)

2009. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!