Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérné közeledni hozzá? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné közeledni hozzá? :/

Figyelt kérdés
Hát van egy fiú aki nagyon bejön.. osztálytársam, és többször is sőt nagyon sokszor rajta kaptam hogy nézett, de amint odanéztem elfordította a fejét, de volt mikor egymás szemébe néztünk! Nagyon félénk lányka vagyok, szóval ha azt írjátok le, hogy beszéljek vele sokat, úgysem merném.. facebookon is csak annyit beszélünk, hogy szia-szia mizu?-semmi és ennyi.. nem tudok tőle mit kérdezni, vagy miről beszélgetni. De igazából kicsit félek a fiúk felé való közeledésről, mert nagyon nehezen tudok megnyílni fiúk előtt, vagy beszélgetést kezdeményezni velük. KÉrlek segítsetek nagyon kell a srác.*-* :)
2012. febr. 13. 17:34
 1/5 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
Beszélj vele sokat :)
2012. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem igazán merek.. mert suliba mindig haverjaival van, és én nem mernék odamenni... -.-
2012. febr. 13. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Bátraké a szerencse.

Ugyanilyen helyzetben voltam mint te, 9.ben egyből beleestem egy osztálytársamba, eleinte én is féltem :)

Aztán rájöttem, hogy osztálytársak vagyunk, tehát a legkönyebb dolgom van a világon, mert nem tűnik nyomulásnak, ha próbálok vele haverkodni se. Tehát ha facebookon is beszéltek, nyugodtan mesélj neki valami személyesebbet, kérd ki a véleményét, vagy kérdezgesd dolgokról. Semmi feltünő nincs benne.

Én is így tettem, de össze nem jöttünk :( 13.-osok vagyunk most, 5 éve osztálytársak, de nem vagyunk együtt, viszont iszonyatosan sokat jelentünk egymás számára, nem tudom lesz-e belőle valaha valami. De akkor is azt mondom, megérte bátornak lennem.

Eleinte én is csak sulis témákat hoztam fel, utána meséltem magamról sokat, személyes dolgokat, kérdeztem őt is. Suliban is legyél vele kedves és figyelmes :) Mert ha nem adsz neki egy kis bátorítást se, ő se fog lépni. A fiúk sokkal bénábbak ilyen téren.

Hanyadikosok vagytok amúgy?:)

2012. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez érdekes.. köszönöm a válaszodat. :))
2012. febr. 13. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kell közeledni hozzá, amikor nem a haverjaival lóg.

Olyankor nem adja magát, flegmáskodhat stb


a legegyszerűbb, ha ráírsz facebookon

2012. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!