Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell egy a szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy a szégyenlős srácokhoz közeledni?

Figyelt kérdés
és lécci ne baszogassatok, nem vagyok kíváncsi hogy ki milyen nyelvtan leckéket ajánlana...-.-"
2012. jan. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen, kis lépésekben
2012. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy tanitson meg fogalmazni
2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyet szoktak a lányok?:D nem is tudtam, mondjuk én nem vagyok az de nem is az a társaság közepe.


Menj oda és beszélgess vele, mit tom én öleld meg ha elköszönsz xd

f18

2012. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen srácok nem szeretik a hozzád hasonló primitív ribancokat.
2012. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz, de ne túl direktbe! Neked is rossz, ha egy fiú letámad, de egy srác még félénkebb, ha egy lány túl közvetlen vele.


Ezért azt javaslom, hogy nyiss vmilyen semleges témával. Kérdezz meg tőle valamit, hogy "nem tudod, hogy a múlt órán mit mondott a tanár?" vagy vmi ilyesmit. Aztán mondjuk kérj tőle valamit, amit legközelebb visszaadhatsz. Ez jó alkalom, hogy a kommunikáció meginduljon.


Aztán majd számolj ám be! :-)

2012. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utólsó: ilyet nagyon nem tok, mer 1el fölöttem jár...de néha szoktunk beszélni, meg a folyosón mindig köszön, csak...szal nem akarok itt leragadni...://
2012. jan. 16. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!