Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kedvesség bejön a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesség bejön a lányoknak vagy nem?

Figyelt kérdés
Én az emberekkel általában kedves és barátságos vagyok. Viszont úgy tapasztalom, ezért tartanak unalmasnak. Jól érzem? Mi a magyarázat? Én nem szeretnék bunkóskodni. Önbizalomhiányos nem vagyok, látszani legalábbis nem látszik.
2012. febr. 12. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem bunkónak kell lenni,hanem férfinak,aki férfiként viselkedik ara a csajok és a pasik is felfigyelnek és nem kell hozzá 30 évesnek lenni

20F

2012. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy férfi legyek, miért kell hogy én legyek a fővagány?
2012. febr. 12. 20:10
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem alap dolog a kedvesség! :)

Határozottan bejön a lányoknak, legalábbis véleményem szerint. Nem kell vagánynak lenni, csak add önmagadat.

Az amilyen vagy, az nem unalmasság, hanem egy megbecsülendő tulajdonság!


Ne bunkózz, mert azt a lányok nem szeretik. :)

2012. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az jön be:)

Nem szeretem az öntelt alakokat, ráz töllük a hideg.

Aki unalmasnak tartja, azzal nem kell ám foglalkozni, ennyi.

2012. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én is az a kedvesebb, udvariasabb típus vagyok, de ez csak lányokkal. 16/f
2012. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 asdface ***** válasza:

Nekem is mondták,hogy túl kedves vagyok és azért nem találok senkit magamnak. Erre csak mosolyogva és kedvesen (!) azt válaszoltam,hogy akkor én 30 évesen fogom élni a fénykorom. :D

Egy pillanatig se változtatok magamon,magabiztos vagyok,kedves vagyok,szétszórt vagyok,hülye vagyok,sokszor infantilis vagyok,még többször pedig dilis,a türelmem pedig egy buddha szoboréval vetekszik. :D

Nem szabad általánosítani egyébként. Egyik lánynak csíkos ruhás fiú kell,hogy látogathassa, másiknak pedig egy megbizható,de kevésbé izgalmas figura. Minden ember más,de ezt mindenki tudja. :)

2012. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is túl kedves vagyok mindenkihez... de én lány vagyok.. ezt sajnos sokan kihasználják vannak akik bántanak ezért.... megelégeltem én mostantól bunkón viselkedek azzal akivel úgy látom megérdemli.... te viszont fiú vagy ne legyél mindenkivel kedves elsőre húzz egy kisebb falat és akit érdemesnek tartasz rá az előtt lebontod! nekem nagyon bejön ha kedves egy fiú de ne mindenkivel mert akkor megeshet az hogyha segítségére van szükségem akkor nem áll ki mellettem.... 16/L
2012. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!