Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főként lányoknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányoknak szól a kérdés, mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult velem hogy megismerkedtem egy lánnyal, megadta a számát, úgytünt szimpatikus vagyok neki, de amikor felhívtam fel se vette, a másik aztmonta nemtudja hogy mikor dolgozik, hívjam másnap, másnap meg felse vette, személyesen tök normálisak aztán meg "beilyednek" 20-30 as korosztályu csajok voltak. mért van ez?? Mért viselkednek ilyen ostobán?
2012. jan. 29. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ismerős:)) csak én kocsit fiatalabb vagyok . 15/f
2012. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy élőbe nem mertek, vagy nem volt szívük elküldeni, vagy közölni veled, hogy nem jössz be nekik. Volt már olyan, hogy én is megsajnáltam a srácot, bár szégyelltem magam miatta. Most már egyenes vagyok, nekem is jobban esne ez (már az őszinteség), de a legtöbb lánynak nincs szíve megbántani, azt akarják, hogy te ne akard őket, és így ne okozzanak fájdalmat vagy elkerüljék a kínos beszélgetést.

A másik opció, hogy akkor valóban meg akart ismerkedni veled, de "túlfilózta". Nagyon sok lány (én is) MINDENT túlgondolunk, minden helyzetre kitalálunk megoldást, vagy "biztos nem kellenék neki hosszú távon, mert..." Szóval ilyenkor vagy az önbizalomhiány, vagy a bizonytalanság az ismeretlentől.

Ez ne riasszon vissza, viszont aki ilyen kifogást mond, ne hívd többet, jobb lesz mindkettőtöknek.

20/L

2012. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert aki csak úgy megadja a számát, az nem csak neked. Ott bizony sorszámot kapsz! És mikor azt emlegeti, hogy dolgozik, hát remélem csak átvitt értelemben, és nem tényleg ez a munkája! :)

Próbálj olyat találni, akivel előbb ismerkedsz meg, aztán adja meg a számát!

27/F

2012. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

20L igazad lehet lehet tulgondolják magukat, de mi fiuk legalább ugyanannyit csalódunk (ha nem többet) több okunk lenne lelkibetegnek lenni "bezárkozni és eldobni a kulcsot"


Utolsó. az adott csaj nem ku*va volt, nem úgy tünt, árat nem mondott nekem :) De a kérdés szempontjábol lényegtelen is a munkája, engem az ilyen komojtalan hozáállás bánt, ha akar valamit akkor akarja ne csak szórakozzon meg az ególyát fényezze hogy "lám ezt a srácot is megkaphatnám, még jó nő vagyok" alapon.

2012. jan. 30. 09:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző vok, azt hiszem nem voltam egyértelmű. A lényeg egy szóban: érzelmi intelligencia! Mondjuk ez két szó…

Ha megadja a számát anélkül hogy ismerne, akkor ez a nulla felé tart. Ha élelmesebb, akkor még arra is rájött, hogy ezért pénzt is kérhet, ez a kérdésed szempontjából lényegtelen.

Tanácsolni pedig azt próbáltam, hogy keress olyat, akinél ez magasabb, vagyis a te súlycsoportodba van. Egy ilyen lány viszont valszeg nem adja oda a számát ismeretleneknek. Vagyis az előző hozzászólásodra reagálva, ha azt akarod, hogy komojan vegyenek, akkor ahhoz olyat kell keresned, aki képes erre!

2012. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert élőben túl gyávák voltak elküldeni. Régen én is csináltam ilyet, de ma már megmondom kerek-perec, hogy kocc van, ha a pasi nem indítja be bennem azt, hogy randizni akarok vele.
2012. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elöző

Azért art észreveszem ha valaki csak "szánalomból" adja meg a számát.....

Az ominozus eset az adott lánnyal kétszer is előfordult, megadta a számát, hívtam sok a dolga stb-stb. irtam neki h mássaszorakozzon aztán töröltem a számát. találkoztunk ujra megint megadta a számát (pedig nem kértem) aztán megint szinte ugyanez. Személyesen teljesen bevolt gajdulva aztán meg ilyen. Én arra tippelnék h fél a csaódástól h belebonyolódik valamibe és sérül. Nagyon sok a lelkibeteg nő nem? Vélemények jöhetnek...

2012. jan. 30. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
mert egy lúzer vagy
2012. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elözőnek. A kérdés inkáb költöi ha nem látnád a "vita" eg elvi. Te meg egy se*gfej vagy. És az értelmes válaszodból látszik hogy puncit is csak neten láttál eddig, szegény :(
2012. jan. 31. 08:43
 10/13 anonim ***** válasza:
tegnap 05:42 +150
2012. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!