Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal már egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal már egy ideje alakulgat valami, de még nem történt semmi, hogy valljam be, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

ha ráadásul egy suliba járunk.

meg néha jókat beszélünk, néha kedves velem,néha nem.

nem tudom,mit érez.


2012. febr. 8. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
gyönyörű kapcsolatnak nézel elébe... Néha ott van néha nem.. néha szexeltek néha nem... néha szeret néha mást...
2012. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled úgy, h bármi kapcsolat legyen köztetek. Bocsi, de valakinek meg kellett mondania.
2012. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Hívd el közös programokra!
2012. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Be ne valld!!!!!! mert elíjeszted! Legyenek közös programok, érezze jól magát veled, minél többször, de ne legyél rámenős.

Aztán egy közös iszogatás alkalmával, amikor csak ketten vagytok, bármi megtörténhet.

Nem azt mondom, hogy itasd le, de ez az iszogatós vonal, (kettesben) mindig jól szokott végződni. Ha szülők nélkül vagy otthon egy nap, vagy egy este, akkor pl jó alkalom egy iszogatós estére. Ha erre nincs lehetőséged várj tavaszig, a szabadban is lehet jókat partyzni

2012. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi a neve? mert így van egy barátnőmmel is és lehet rá gondolsz !! am hány éves?
2012. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 éves, de szerintem ,nem érez irántam semmit,vagyis már nem:/,korábban még volt valami szikra,akkor belé is szerettem, d most nagyon visszavett magából,gondolom már nem érdeklem,már egy ideje nem is nagyon beszélünk,nem válaszol az üzeneteimre,távolságtartó eléggé,ezekből én azt szűrtem le,hogy már nem érdeklem,és talán zavarom is,hogy odamegyek hozzá,úgyhogy inkább hagyom békén, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni,ahhoz túlságosan kedvelem. Nem nyomulok rá,békén hagyom inkább, gondolom azért ilyen távolságtartó velem,mert ezt szeretné, hát ha ez jó Neki,hát legyen boldog így,azért sajnálom,mert korábban azt hittem,h kedvel...
2012. febr. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!