Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem meg az első csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg az első csókot?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, mert tanácstalan vagyok, hogy hogy tegyem meg. És abban segítsetek, hogy hol, mikor stb..
2009. máj. 31. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal, adott helyen és időpontban.. és jönni fog magától az egész, hidd el, elején én is be voltam parázva és neten keresgéltem, hogy hogyan is kell... aztán az első csókom szájrapuszikból alakult ki Oo
2009. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

haha, én is neten keresgéltem:D:D jó az ilyenekre visszaemlékezni:D

nyugi, nem kell aggódni,úgyis majd jön magától:) ha meg elsőre nem olyan lesz,mint ahogy elképzelted, nem kell pánikba esni,majd belejössz:)

2009. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%

Ha fiú vagy:Hát...simogasd meg a haját fogd meg az egyik kezeddel az arcát nyisd ki a szádat hajloj előre egy picit és ha ki nyitja a száját dugd átt a nyelvedet finoman!

Ha lány vagy:...hagyd h a fiú fezesen....

Mind a 2 nem elsőnek szájra puszival kezdjétek utána jöhet a nyelves!

A lányok nagyon bírják a nyelveset!!

2009. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
kicsit Offolok! :$ nem minden lányszereti főleg nem tapasztalatlan fiúkkal... nekem az első egy elég báéna sráccal volt, azóta nem merek smárolni. szal csak óvatosan :)
2009. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!A lényeg, hogy ne aggódj, hogy-hogy fog elsülni!Én is féltem akkor amikor még nem csókolóztam, hogy majd el fogom rontani az elsőt...stb. És az, akitől az első csókot kaptam (amit ő nem is tudott, hogy nekem az volt az első), egyből megjegyezte, hogy milyen jól csókolok. Szal ez csak meglepetés volt számomra, mert nem hittem volna, hogy ilyen jól sikerül. Szóval ne aggodj!Ott majd jön magától és ügyes leszel!:)
2009. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia =)

Hány éves vagy ? :O

Én 15/L és nekem holnap reggel ha minden igaz, elcsattan életem 1. normális csókja :$ mert előző barátomnál észre se vettem h csókolózunk =/

És sztem semmiképpen ne parázz, az a legrosszabb, vagyis ezt mondják :D Szal csak nyugodtan, engedd h vezessen, utána csak belejössz ;) :D

Sztem majdnem mind1 hol történik, de lehetőleg ne ott ahol 100-an vannak, mert akk arra fogsz koncentrálni...:S

Jah és Neked is Sok Sikert =)

2009. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég érdekes volt az első csókom :D

fogadásból fél percig kellett csókolóznunk... :P

aztán valahogy nem hagytuk abba :D

a fél percből lett vagy másfél :D naon jó volt!

2009. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!