Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz így hátulról közelíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz így hátulról közelíteni?

Figyelt kérdés
Régebben voltam egy nővel, hosszabb ideig tartott a kapcsolatunk, de szinte csak szex volt, mert neki volt egy pasija közben, akivel szerintem a pénze miatt volt, és nem szerette. Jó ez nem szép dolog, de nem is ez fogott meg benne, hanem a külseje, egy istennő volt. Aztán nekem lett egy normális barátnőm, 2 évig voltunk együtt, de már vége lett, és össze akarok jönni azzal a régebbi istennővel megint egyszer kétszer. Csak nem túl szépen váltunk el, lehet hogy haragszik rám. Iwiwen akartam neki írni de már nincs rajta. Gáz ha tesójának írnék az iwiwen, és megkérdezném hogy mi van vele, meg itthon van e még (mert úgy volt hogy külföldre költözik), meg megkérdezném hogy a telefonszáma nem változott e azóta, és hogy van e most valami pasija stb? Plussz lehet mesélt rólam régen a tesójának aztán lehet ő is tudja hogy most haragszik e még vagy valami.
2009. máj. 30. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért ne a telószámával kezdd. Vmi olyasmit el tudnék képzelni, h helloszia, leírod, hogy honnan ismered a tesóját (az istennőt :P), és hogy csak eszedbe jutott, hogy mi lehet vele. Ha nem küld el melegebb éghajlatra, akkor esetleg tovább kérdezősködhetsz, hogy mi van a lánnyal.
2009. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, nemrossz ötlet
2009. máj. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!