Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nagyon teccik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon teccik, de nem kezdeményez semmit, és úgy veszem észre h. énis bejövök neki vlamennyire. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kezdeményezz TE!!!!!! Próba cseresznye!


Lehet ,csak azért nem kezdeményez,mert nem biztos benne,h részedről is oké a dolog...erre nem gondoltál? Ha kicsit többet is leírnál,talán jobban tudnék segíteni.

2012. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mit irjak le pontosan?mire vagy kiváncsi?(:
2012. jan. 27. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
pl. mióta ismered?
2012. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 GomalFace ***** válasza:

Rövid haj, hosszú pajesz, kecskeszakáll, bőrkabát?

Mert akkor én vagyok.

2012. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeptember óta.Suliba nagyon normális igy az jön le h ebből még lehet esetleg vlami,és este felmegyek pl Facebook-ra és rám sem ir,MSN-en fel sem vesz..igy eléggé elvagyok bizonytalanodva..:/ igy nem tudom meg éri-e nekem kezdemyényeznem..mit mondjak,és mi van ha nemet mond?
2012. jan. 27. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:

teccik, észre h. énis vlamennyire.

Nem magyarórán lenne a helyed?

2012. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyd a netet, nme azon múlik,én a facebookot meg társait leginkább csak informálódásra használom, Msn-em nincs is, én szeretem megélni dolgokat, szerintem élőben érdemesebb találkoznod vele,a testbeszéd nekem legalábbis nagyon fontos,lehet, h neki is
2012. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor hivjam el valahova? félek h. nemet mond(akkor jól beégek) én mindig megvártam amig más kezdeményez helyettem..:/
2012. jan. 27. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Baztd fejbe egy lapáttal, én meg téged, mert 2x írod ki ugyan azt a kérdést.
2012. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1x irtam ki ;)
2012. jan. 27. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!