Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti is szoktátok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti is szoktátok nézni a srácok seggét, lábát?

Figyelt kérdés
ugye a férfiak mindig nézik a lányok fenekét, combját stb. az a kérdésem, hogy fordítva is így van-e?
2012. jan. 27. 15:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem a cipőhöz választ ruhát a legtöbb ember, hanem a ruhához cipőt. Egyértelmű, hogy 1 farmer+ing mellé nem fogok olyan cipőt felvenni, mint 1 öltönyhöz. Másrészt hiszed nem, nekem majdnem az utolsó amit megnézek 1 lányon a cipő, igazából csak akkor nézem meg max, ha ilyen undorító rocker csizmában van, ami számomra legalábbis nagyon taszító.
2012. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze, megnézem a fiúk fenekét és a lábukat is, főleg nyáron izgi, amikor rövid gatyában vannak a srácok. Nagyon szexi tud lenni pl egy focista srác izmos vádlija, imádom :)
2012. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
igen :DDDDDD
2012. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Én először arcot nézek, utána mosolyt és utána csak a feneket. De barátnőmnek például mániája a láb nézegetés. :D
2012. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
nincs kiábrándítóbb, mint ha egy srácnak női segge van, vagy ha vékonyabb a lába, mint az enyém. szóval igen, szoktam.
2012. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Erről a női seggről jut eszembe. Kedden láttam egy jó seggű srácot, de úgy ment, mint egy modell, riszálta, mint egy csaj:-D.
2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kinézetben nálam nem számít, de azért megszoktam nézni..de előtte körülnézek, nehogy más észrevegye, hogy a kiszemelt pasi popóját stírölöm:D 20l
2012. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
és megszoktam nézni a seggüket, és szexi, ha valakinek formás van, de nem ez a döntő... sőt... van egy csávó, jó hátsója van, jól is néz ki amúgy, de soha a büdös életbe nem állnék össze vele, mert egy beképzelt tahó.
2012. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

#11

MI AZ HOGY CSIZMA?!!!!!!!!!!!!!! AZ BAKANCS!!!!!!! A ROCKEREK BAKANCSOT HORDANAK!!!!!!!!!!

vétek a bakancsokat a csizmákkal egy szinten említeni...


ON: szerintem sem olyan fontos ez a nőknek, de azért már hallottam őket arról beszélni hogy melyik srácnak milyen segge van

2012. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én oda vagyok barátom lábaiért meg a seggéért :D nincs jobb mint tapizni egy izmos feneket :D
2012. febr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!