Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az az érzésem senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az érzésem senkinek nem jövök be. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a legszebb. Itt olvasom, meg hallom mindenkitől, hogy így úgy szemeztek a csajjal, az rájuk mosolygott stb. Na már most, soha nem mosolygott rám még egy csaj sem, még a csúnyábbak közül sem, pedig nagyon sokszor próbáltam szemezni bkv-n utcán, mindenhol. Ennyire durván nem jönnék be a csajoknak?
2012. jan. 26. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne a szemezésre alapozz, szerintem. Én például elég félénk vagyok; amikor egy fiú szemezni próbál velem (legyen akár jóképű, akár kevésbé), egyszerűen annyira zavarba jövök, hogy képtelen vagyok odanézni. :) Elég ciki. :)

22/L

2012. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is észreveszem hogy bámul meg minden de nem merek odanézni mer akkor biztos elvörösödnék.az pedig nem valami szép. (igen egy kicsit nyúl vagyok)
2012. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!