Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem kellek senkinek? (Folytatás lent. )

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, 176 cm magas, 94 kg. Szabadidőm nagy részében wow-ozok, és eddig több lánnyal is játszottam, de sosem akartak velem élőben is megismerkedni. Sokat segítek a klánomban, és rendkívül jó társaság vagyok, ezért rendkívül népszerű is vagyok, és nem értem, hogy a való életben miért nem sikerül ez. Van ötletetek?
2012. jan. 16. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nincs. Álompasi vagy. Ha nő lennék már mennék is fel hozzád.
2012. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh...

Bocs hogy férfiként megválaszolom ezt, de...

Az hogy a wowban jó vagy, nem jelenti, hogy jófej vagy vonzó is vagy... És ha ráadásul onnan próbálsz meg ismerkedni... Szerinted mit gondol az a csaj, miért egy netes játékban ismerkedsz, és nem a valós világban? Gondolkozz...

2012. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

kezdjük ott, hogy aki wow-ozik az már nem normális ember.

Ha mondjuk elmennél egy pub-ba vagy egy kocsmába, diszkóba vagy mit tudom én, na ott találnál olyan lányt, akinek bejössz.

2012. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
hát ha nem húzol fel 2 full lvles karaktert 2 nap alatt... nekem sem kellenél.
2012. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
fake.
2012. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"kezdjük ott, hogy aki wow-ozik az már nem normális ember."


Az h valaki wowozik nem feltétlen jelenti azt h egész nap a gép elott ul. wowozok és lehet nem ulok annyit a gépnél mint te. És van életem, párom, munkám.

Az a szomorú h nektek csak az normális ember aki minden héten a kocsmában van és az asztal alá issza magát

2012. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

6-os


tévedsz, egyszerűen hajlandó vagy feláldozni 50gigát a gépeden a wowra, nem vagy normális, mit nem lehet ezen érteni ?:D

2012. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de így nekem sem kellenél. A lányok, akikkel játszol, azt látják, hogy folyton online vagy. Az ember nem szereti azt a párt, aki a szabadideje nagy részében játszik.
2012. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

176 cm... az kb 10 centivel magasabb nálam.

94 kg És kb 30 kilóval több.

Ez már eleve szimpi vonás lehet, valszeg nem sportolsz, vagy ha igen, nem viszed túlzásba.

Én nem igazán ismerkedek olyan srácokkal, akik nem sportolnak.

A wow oké, biztos jó játék, de nem a valóság. Én neten nem vagyok vmi nagy forma, élőben mégis kedvelnek. :)

Remélem érted a célzást.


Bár ez elég fake-gyanús kérdés...

2012. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális h ilyen alapján itélsz meg mást. Ha az utcán találkozunk tuti nem mondanád meg rola, sot ha beszélgetnénk sem mert attól még tok normális vagyok. Monjuk nem sok lehetoség van h leállnék veled beszélgetni mert hánynom kell az eloítéletes emberektol
2012. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!