Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért éltek vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért éltek vissza azzal a ténnyel, hogy lányok vagytok és nem féltek így egy fiútól, hogy az megver titeket?

Figyelt kérdés
Pedig sok lány van, aki provkálja a fiúkat, felülteti, esetleg megcsalja és ezt még ráadásul gúnyosan csinálja. Visszaél azzal, hogy lány és nem bánthatja egy fiú mert milyen az már. De mivan akkor ha egyszer emberetekre akadtok és jól helyben hagy titeket. Mert benne van. Van olyan lány, aki ezt megérdemelné? Tisztelet a kivételnek.
2012. jan. 25. 23:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hogy mehet el egy lány odáig, hogy még verések után is a pasijával marad? Ezt soha nem tudtam megérteni, miért alázkodnak meg ennyire a lányok egy pasinak, hogy a verést is elviselik, csakhogy vele lehessenek. A nőknek nincs agyuk, erre már rájöttem, de most még inkább bebizonyosodott.
2012. jan. 27. 07:45
 22/24 anonim ***** válasza:
nem tudják és nem is akarják megmagyarázni
2012. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt agyam, de sajnos az első kapcsolatom volt, talán ezért is ragaszkodtam ennyire. Most már több, mint egy hónapja külön vagyunk, és meg sem fordulna a fejemben, hogy kibéküljek vele. Közben is tudtam, hogy idióta vagyok, amiért vele vagyok, de igazából csak szakítás után tudatosult bennem, hogy mekkora hülyeséget csináltam, hogy kitartottam mellette. Ezt még egyszer nem tűrném el SENKINEK, és minden lánynak csak azt tudom tanácsolni, hogy az első füles után hajítsa ki az ilyen szemetet. Sőt, odáig sem szabad eljutni... Az első agresszív megnyílvánulásnál...

Igen könnyű ezt mondani, hogy mert a nőknek nincs agya,stb, de nem Te voltál benne, hogy ítélkezhess. Így utólag én is belátom, hogy jóval előbb ki kellett volna lépni, de akkor nem ment. És azért írtam le, hogy más esetleg tanuljon belőle, és ne pazarolja el a legszebb éveit, ahogy én tettem.

2012. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!