Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért éltek vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért éltek vissza azzal a ténnyel, hogy lányok vagytok és nem féltek így egy fiútól, hogy az megver titeket?

Figyelt kérdés
Pedig sok lány van, aki provkálja a fiúkat, felülteti, esetleg megcsalja és ezt még ráadásul gúnyosan csinálja. Visszaél azzal, hogy lány és nem bánthatja egy fiú mert milyen az már. De mivan akkor ha egyszer emberetekre akadtok és jól helyben hagy titeket. Mert benne van. Van olyan lány, aki ezt megérdemelné? Tisztelet a kivételnek.
2012. jan. 25. 23:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem eszembe jut lehet hogy nem vagyok normális ember de ha egy nő VISSZAÉL azzal hogy nem bántunk nőt és még a képembe röhög hogy megteheti az az én szememben már nem nő és úgy összeverem hogy eszébe nem jusson mégegyszer(hamár apja nem nevelte meg hogy NŐ legyen nepedig sunyi gennyláda) szóval nyugi srácok azért nem mindenki hagyja(bár velem nem nagyon mernek szórakozni...)
2012. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha megcsal, lopja a pénzed és gúnyol akkor szerintem megérdemelne egy-két pofont. Van aki meg is adja nekik, ilyen alfahímek.
2012. jan. 25. 23:34
 13/24 A kérdező kommentje:
Az nagyon zavar, hogy odamegyek egy lányhoz, elhajt mert szerinte csúnya vagyok. Aztán meg fél füllel hallom, hogy a barátnőivel hahotázik róla, hogy milyen csúnya vagyok és lúzer és hogy képzelem, hogy meg merem őkegyét szólítani. Ilyenkor kicsit forr az agyam.
2012. jan. 25. 23:36
 14/24 anonim ***** válasza:
hát azért az ilyet le kell nyelni.
2012. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Az nagyon zavar, hogy odamegyek egy lányhoz, elhajt mert szerinte csúnya vagyok. Aztán meg fél füllel hallom, hogy a barátnőivel hahotázik róla, hogy milyen csúnya vagyok és lúzer és hogy képzelem, hogy meg merem őkegyét szólítani. "


Ilyenkor ütni tényleg túlzás. Az ilyenen felül kell emelkedni (mondom férfiként).

Ugyanakkor ha megcsal, kihasznál az a lány akivel jársz és még a képedbe is röhög hogy "na mi van, csak nem meg akarsz ütni?" akkor se érdemes ütni. Ilyenkor jó dolog az ha jól megismerted a csajt, mit szeret nagyon és mit nem majd eszerint járni el. Pl. ha a barátai a mindene akkor terjeszteni róla bizonyos dolgokat amik miatt örökre eláshatja magát előttük. Mondja ezt az egyik felem. A másik szerint ez sunyiság a javából és te is ugyanolyan szintre süllyedsz mint a csaj. Én már komolyan nem tudom...

2012. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyen megcsalós és kiröhögős és utána ugatós lányokról, mindig ilyen VV5 Kinga féle irritáló lányok jutnak az eszebe. Ő megcsal, és ha számon kéred rajta még ő van felháborodva.
2012. jan. 25. 23:47
 17/24 anonim ***** válasza:
ha meg csal megaláz vagy elárul és tényleg képes azt élvezni hogy az illemszabályok védik őt akkor bizony le kell keverni egy hatalmasat szomorú de ez a megoldás. aki nem hiszi hogy ez a megoldás az kerülje az ilyen lányokat(mindenkinek kerülnie kéne de mit lehet csinálni nincs elég rendes lány.)
2012. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

hát figy.

ha te nem tudsz az emberekkel bánni, csak ököllel, akkor ne csodálkozz.

egy igazi férfi meg tudja oldani...

2012. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a férfiak egy része primitív nyomorék. Példa erre a 23:28-as válaszoló. Ezek miatt és a feministák miatt terjedt el ez a felfogás a birka társadalomban. A normális gondolkodású férfiak (vagyis akik visszaütnének) azért nem mernek megütni nőt, mert félnek, hogy az ismerősei kiközösítik, ugyanis senki sem mer ellentmondani a csordának.


Például ha a fiú mond egy rossz viccet a lánynak, amire a lány megüti a fiút, ekkor a fiú jogosan visszaüthet, mert önvédelem.


Én úgy vagyok vele, hogy amíg a lány nem üt meg engem, addig én se őt. Ő szóban lehord mindennek, én is őt. De ha a lány megüt, akkor én visszaütök.

2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Engem 5 éven keresztül megalázott a volt barátom, megcsalt, megvert, annak ellenére, hogy mindent megtettem érte, és az ő akarata szerint éltem. Állandó rettegésben éltem, és mindezek ellenére ő féltékenykedett.

Hülye voltam, mert mindig megbocsátottam neki, és továbbra is elnéztem a hülyeségeit.

Viszont sok sztorit hallottam, amikor lányok viselkedtek így, de szerintem a verés soha sem megoldás. Inkább véget kell vetni a kapcsolatnak, mint hogy idáig elfajuljanak a dolgok.

21/L

2012. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!