Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok jó ötleteket adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok jó ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt étterebe, azt mondta ok, de időpontot még nem beszéltük meg. Tudnátok tippeket adni? Pl : segítek leveni a kabátját, kihuzom neki a széket meg hasonlok...
2012. jan. 25. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
gyerekek, ha az irigység ölne...
2012. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
sarahmg, sztem is erről van csak szó... :/
2012. jan. 25. 17:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias, igen, a szék kihúzás, a kabát lesegítés jó. De, viccet félretéve, megkérdezhetem, milyen étterembe viszed? Mert, mondjuk nem tudom hány éves vagy, de egy bizonyos kor alatt, inkább taszító, ha ilyen extra menő helyre viszed, mert ebből az jön le, h milyen sznob vagy. Persze, nem feltétlenül és nem is gondolom, h ilyen nagyon elegánsba mentek, csak mondtam. Am, legyél udvarias, kedves, vicces, ilyenek.
2012. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1: vannak még parasztok a földön, bárcsak hitler őket vitte volna el betont kapálni

2 udvariasság

3 pontosság

4 egy kis ital

5 nagy kalappal

én ennyit mondok. most hétvégén én egy bárba viszek egy lányt. konkrétan egy 1000 rés lesz kb. nem feltétel a szülők zsebéből kivenni a deákit:)

2012. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát ez attól is függ hogy milyen a kapcsolatotok. Ha tudod róla hogy értelmes ember akkor igen ezek az udvariasságok kellenek :) De ha bulizós kapcsolatban vagytok akkor ezek általában kellenek. :D
2012. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!