Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötleteket tudnátok adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés

eléggé lehangol mostanára az a tény h egyszerűen nem merek egy lányt leszólítani. Nem tudom magamnak ugymond megszerezni, annyira nincs önbizalmam. A vicc hogy nem tudok felhozni semmi olyan dolgot, hogy nagy fülem orrom stb -m lenne, nincs gond a külsőmmel, talán annyi abszolút nincsennek barátaim, nem járok társaságba, így elszoktam a komonikációtól, illetve úgy érzem eléggé bezárkóztam érzelmileg. Ahol ismerkedhetnék idegen lányokkal az jóformán a vonat, mivel sokat utazom..de nem megy egyelőre:) És tudom az sem jó ha most erre rágörcsölök.

Olyan ...nehéz kiszállni a mókuskerékből, de tudom hogy nem lehetetlen. Ezért gondoltam kikérem véleményetek.kort és nemet is légyszives. Köszönöm


2011. dec. 4. 20:07
 1/7 Randy Orton ***** válasza:
Most én szerezzek neked önbizalmat?
2011. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kommunikációtól
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
IgenXD
2011. dec. 4. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nálam egy az egyben ugyanez a helyzet:S Egyetlen megoldás van, önbizalmat növelni. Arra meg vannak különböző módszerek, amik engem is érdekelnének:)
2011. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
am nem, nem azért irtam ki a kérdésem hogy Ti most bináris karakterekben növeljétek az önbizalmam:) de jól esik néha beszélgetni belső dolgokról is. Mint irtam nincs jelenleg olyan személy az életemben akivel szemben nyitott lennék. Gondoltam irok Nektek..:)
2011. dec. 4. 20:18
 6/7 A kérdező kommentje:
25
2011. dec. 4. 20:18
 7/7 szamóca.. ***** válasza:

mielőtt láányt találnál keress barátokat. az fontosabb.


egyébként jó gyakorlat, ha elmész városodtól messze egy stílusodhoz illő helyre és random elszólítgatsz nőket. nem csajozás céljából, csak "gyakorolni". akár el is mondhatod ezt nekik, vagy csak bezsélsz velük pár szót és lelépsz. önbizalmat ad, rájössz hogy nem is olyan nehéz az, és ott nincs tétje hiszen nem ismernek. ha segít mutatkozz be kamu néven.

2011. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!