Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ti mirol szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mirol szerettek beszelni egy pasival?

Figyelt kérdés
Szeretnem megtudni hogyan kozeledjek egy lanyhoz, mirol beszeljek vele.Sok temaban otthon vagyok szoval akarmirol tudok beszelni.Hogy kozeledjek egy lany fel, hogy ne gondolja azt hogy letamabom?

2012. jan. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármiről.
2012. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, bármiről. De mondjuk ha első randi, és még nem ismeritek egymást, akkor lehet ilyenekről, h. mit tanul, mit dolgozik, szabadidőben mit csinál, milyen filmeket néz, milyen zenéket hallgat, ilyenek. Tehát h. jobban megismerd.
2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akármiről, mivel művelt vagyok, sokat olvasom.

Te ismered a lányt, szóval tudnod kell mit szeret :) Ha pedig nem tudod, te sem tűnsz hülyének, dobj fel egy témát és majd látod, hogy hogy reagál.

2012. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sminkeli magát dicsérd meg és kérdezgesd bővebben
2012. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, h. kérdezgesd, érdeklődj. Pl. én tanultam táncolni, és amikor beszélgettem egy fiúval, kérdezte, h. hol, mikor táncoltam, mit táncoltam, volt-e fellépésünk, vagy ha más hobbija van, akkor arról beszélgethettek, vagy a te hobbidról
2012. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menstruáció :) kedvenc témánk
2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan. hobbi, érdeklődés. de ha ő is kérdezz ne legyél zavarban hiszen az csak jót jelenthet mert te is érdekled őt.
2012. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!