Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud mondani Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud mondani Budapesten egy helyet, ahol lehet biliárdozni, és elég kulturált egy randihoz?

Figyelt kérdés
Minden segítséget szívesen fogadok.
2012. jan. 21. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kettő helyet mondanék, ami tapasztalat. :)

Egyik a Westend játéktermében található billiárd terem. Egy hatalmas külön helység, igényes hely, szépek az asztalok, tisztsaág van, van italpult, kiszolgálás. (mellesleg nem is drága)

Ne tévesszen meg hogy a Westendben van, attól még nagyon jó, és igényes.

Amit még nagyon ajánlok, ez az Atlantis billiárd. Ez egy étterem, és billiárd terem is egyben. Szerintem ez is minden igényt kielégít, és kultúrátl. Adok linket is: [link]


Sok sikert!

2012. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Budapest elég nagy. Kb minden plázában van ilyen hely.

És még ezer.

Szerintem guglizd meg, lehet jobban jársz.

2012. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hallod. sugár bevásárlókp (örs vezér tere). és van egy teaház a kálvin tér környékén (biliárdozni nem lehet, de nagyon kellemes hely), google-zz rá, neharagudj,m ost keresgélni nincs kedvem.
2012. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha vmi eldugott faluban laknal akkor OK a kerdes. de igy h Pesten keresel ilyen helyet es nem talalsz. Nolj fel egy kicsit, es erezd jol magad a lannyal.es nem kell feltetlen billiardozni az elso(gondolom az lesz) randin!
2012. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem az első randi. Persze hogy találok Pesten olyan helyeket, csak annyi van, hogy inkább felteszem itt is a kérdést, hátha valaki meg tudja osztani a személyes tapasztalatát. Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2012. jan. 22. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is többször vittem már csajt az Atlantis-ba, mert le lehet ülni beszélgetni is, zenét is lehet berakni, jók az asztalok, stb. Nincs tömeg. Van előtte parkoló, metró- és éjszakai megálló (Forgách utca)


A Noiret se rossz az Arany János utcai metrómegállótól 5 percre.


A többi hely általában vagy igénytelenebb (kocsmák, kocsma-jellegű biliárdos helyek, kisebb és igénytelen asztalok, egérrágta golyók, béna környezet), vagy pedig inkább biliárdozni (és/vagy snookerezni) lehet ott, mintsem randizni (lásd: Billiard Art: legjobb asztalok, sok asztal, igényes, stb... viszont minden billiárd asztalhoz csak egy picike asztal és két szék... viszont játszani itt lehet a legjobban).


Egyékbént a XI. kerületben a Gold, vagy a Black Ball is jó választás... de ezt a kettőt gyakran keverem melyik melyik (egymáshoz közel vannak). Amelyik közelebb van a Dunához (Gold?), ott tök jó ülő alkalmatosságok is vannak, meg minden.


Én is vittem már egy csomó csajt biliárdozni, első randin is.

2012. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bevásárlóközpontokban nem szokott szerintem annyira jó asztal lenni, gyakorta teli vannak, viszont azok se szoktak igénytelenek lenni. És még sok mindent lehet ott csinálni. Beülni enni, moziba, stb
2012. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pont randira fog a napokban kitalálni egy akciót a Gold Biliárd :) Mi évek óta minden kedden itt toljuk, csak ajánlani tudom őket.
2012. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!