Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Részegen miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen miért kell olyan embernek szépeket mondani, aki nem érdekli az embert?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, egy ismerősöm ismerőse. Mindegy, bnéha találkozok vele. Már az elején láttam rajta, hogy néz engem, mondhatni úgy is, hogy "stírőlt". De, sosem beszélt velem. Én se vele. És egy bulin részeg volt, és mondta, hogy tetszem nekl.

Tudom, hogy részegen az ember olyanokat mond, amiket nem gondol komolyan. De, mivel már előtte, is folyton bámult, gondoltam, talán csak józanon szégyellős,. meg gátlásos...


És mikor megint találkoztam vele, elkezdtem vele beszélgetni, hogy mit fog tenni, és két mondattal befejezte a beszélgetést, majd elment.


De, ha nem akar tőlem semmit, se nem beszélni se semmit, akkor minek bámul, és részegen meg minek jött oda hogy megmondja nekem, hogy tetszem neki?


Ennek mi értelme volt?


2011. dec. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két őszinte ember létezik: a gyerek meg a részeg. Szal sztem tetszel neki, csak józanul szégyenlős.
2011. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
részeg ember nem hazudik, amiket mond az valóban igaz :)
2011. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy józanon tényleg szégyenlős, vagy leblokkol, és később is azért vágta veled félbe a beszélgetést, mert izgult. Vagy az is lehet, hogy azért, mert tényleg tetszel neki, és rosszul érezte magát amiatt, hogy ezt részegen elmondta, mert nem akart hülyét csinálni magából.


Persze az is lehet, hogy tök hülye részegen, és nem is tetszel neki, de nem 100...

2011. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!