Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dohányossal csókolózni kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányossal csókolózni kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nem dohányzó ként

józanul.

Nagyon érződik az a dohány íz?


2012. jan. 21. 21:49
 1/6 Macs1209 ***** válasza:

Dohányzástól függ. Én pl ha a jelölt nem dohányzik, akkor

jó idővel előtte nem gyújtok rá. Aztán lehet megéri leten-

ni miatta a bagót.


De nem is csak a csók, a ruha, minden átveszi a "szagot"...

2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dohányosként se olyan király, ha a másik már cigizett előtte, te meg még aznap nem. Elég lehangoló, megértem, miért nem szeretik.



23F

2012. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű... Nekem volt "szerencsém" láncdohányossal járni (szerencsére csak rövid ideig), és olyan volt vele csókolózni, mintha én is dohányoztam volna (vagy legalábbis gondolom olyan, sosem cigiztem). Ragadós volt, rossz ízű, plusz még a ruhája, keze is cigiszagú volt... rémes

19/L

2012. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szív. Párom napi 2-t szív el, így egyáltalán nem kellemetlen.
2012. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt barátnőm cigizett, én m pedig nem cigizek és semmit nem éreztem. Sztem ha nem azt figyeled akkor észre se lehet venni :D
2012. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem dohányoztam és mikor először csókolóztam dohányossal, nem tűnt fel a különbség. Szilveszterkor a barátom, aki amúgy nem dohányzik, valamilyen megfontolásból kb fél óránként rágyújtott. És nagyon zavart... Szóval nem olyan jó, mintha nem dohányzik. :)
2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!