Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy lány lekoptatott, de később mégis összejöttetek?

Figyelt kérdés
Az én konkrét esetem az, hogy egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal. Konkrétan végig engem bámult, rám mosolygott, úgyhogy kötelező volt odamennem hozzá. Táncoltunk vagy másfél órán keresztül, közben beszélgettünk. Megadta a telefonszámát. Felhívtam, jót beszélgettünk. Utána felvettem facebook-on, ott folytattuk a cseverészést. Aztán egyre ritkábban írogatott vissza, én pedig mindenképpen el akartam csalni egy személyes találkozóra. Le is beszéltük, kb 4-5 nappal későbbre. Napi szinten szóba is hoztam, ő is egész lelkesnek tűnt. Aztán persze a találka előtt pár órával írt egy sms-t, hogy mégsem ér rá. Új időpontot persze nem adott, hogy mikor érne rá. Én egy ideig még próbáltam beszélgetni vele, de éreztem rajta, hogy nem igazán lelkes már. Aztán hagytam is, ami nem megy, nem kell erőltetni. Viszont nagyon megfogott az arca, a kisugárzása. Azóta sem tudom nagyon elfelejteni, pedig azóta már barátnőm is van. Ez kb 4 hónapja történt. 22 éves ő is , én is.
2012. jan. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a discoban még azt hitte, hogy nyomulós paraszt vagy, amikor kiderült, hogy nem, elveszítette az érdeklődését.
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami történt, megijedt vagy bármi. Ha észrevetted, hogy tetszel neki, akkor úgy is van. Lehet, hogy volt barátja, vagy éppen akkoriban mosolyszünet volt... nem lehet tudni.

Írj rá, kérdezd meg, hogy van... ha nem válaszol, egyértelmű. Egy próbát meg ér ha még érdekel a lány.

2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A randizós időszakban én is egyszerre több lánnyal ismerkedtem. Aztán döntöttem, a többi így járt.
2012. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kérd fiúk segítségét a lányok jobban értenek ehez tudom mert én is lány vagyok : azért nem ír már mert már biztos volt fiúja mert addig vártál míg feladta a remégynt hogy rányomulsz
2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző is az én válaszom:

vagy csak lehet hogy azt hitte hogy nem érdekled és inkább

LEZBIKUS lett

2012. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!