Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy egy lány ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy lány ezt mondta nektek és később mégis összejöttetek? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy esett már meg valakivel az h a lány azt mondta neki, h köztük soha nem lesz semmi,nem szerelmes, és végül mégis összejöttek.Velem ugyanez a helyzet, viszont a csajjal nagyon jó barátok vagyunk, és egész addig azt hittem lehet valami amíg ezt nem mondta.Most is barátok vagyunk, maradjak a barátja és fél év múlva próbálkozzak?? vagy mit tegyek??
2009. dec. 12. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ez olyan dolog, hogy TE hogy érzed.

Például én addig szoktam kitartani egy lánynál, amíg érzek valamit.

Ha már elmúlik, feladom.

2009. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyha bejön akkor járjatok.Hanem akkor inkább hagyd.Nem voltam még ilyen helyzetben,de én ezt tenném:D
2009. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon szerelmes vagyok belé, de ő nem viszonozza az érzéseimet!Hát mind1, még várok mert mást nem nagyon tudok tenni, aztán Hátha!
2009. dec. 12. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan,hogy azt mondta,nem lehet semmi...és nem is lett.De hátha neked sikerül:)
2009. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nővérem is ezt mondta egyik osztálytársának (jó barátságban voltak egyébként) aztán mégis összejöttek, most nagyban dúl a szerelem ;)
2009. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én közvetlen ismerőseimet tudom mondani. Náluk olyan volt h egyik csaj nem hogy kikosarazta a gyereket, hanem agyba-főbe fikázta is, hogy ilyen nyomi meg olyan nyomi....rá 2 hétre meg látom őket kézenfogva sétálni az utcán. aztán azt nem tudom milyen minőségű lett a kapcsolatuk, hogy tényleg szereti-e a csaj....de összejöttek
2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!