Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor ő most azt gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő most azt gondolja, hogy én nem kedvelem őt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és az történt,hogy van egy srác a suliban aki már elég régóta tetszik nekem és egyszer minden előjel nélkül csak oda jött hozzám beszélgetni és én nagyon ideges,feszült lettem mert nagyon meglepődtem,hogy egyszer csak oda jött hozzám megkérdezte,hogy hogy vagyok stb.. a lényeg az,hogy amikor beszélgettünk nagyon zavarban voltam és izzadni kezdett a tenyerem,amúgy szinte soha nem szokott csak akkor nagyon zavarban voltam és szerintem ezért lehetett, és ahogy egymás mellett álltunk egymás mellett volt a kezünk és meg akarta érinteni a kezem,de én viszont elhúztam a kezem és most nem tudom,hogy neki ez úgy jött le,hogy nekem ő nem tetszik vagy valami. Lányok/Fiúk veletek előfordult már ilyen,hogy ha valakivel először beszélgettetek aki nagyon tetszett és nagyon zavarban voltatok elkezdett izzadni a tenyeretek??? ez nagyon ciki??
2012. jan. 21. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
előfordult már ilyen. a tenyerem, hogy izzadt-e azt nem tudom, de izzadtam rendesen :D
2012. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!