Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Erre mit lépnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
van egy pasi,aki nagyon bejön,és nem tudom,ő mit érez irántam,nagyon kedves meg minden,de lehet csak a barát kategóriába sorol. sokat beszélünk de én többet akarok.ezért tegnap kiírtam a facebookomra azt hogy "kapcsolatban" mert erre majd felfigyel,és jobban fogok kelleni neki. vagy ezt most nagyon elszúrtam volna, nagyongáz? mert igazából senkim sincsen csak barátnőm mondta azt erre felfigyelnek a pasik meg aki egyedülálló az amúgysem kell senkinek
2012. jan. 21. 10:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ez is egy lehetőség, de az is lehet, hogy félénk a srác, és valami jelre várt. Ha nagyon beléd volna esve akkor sztem biztos zavarná, sztem még rá is kérdezne kivel jöttél össze
2012. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a 2. válaszolónak igaza van.


a sok sok tévhittel ellentétben ez tényleg csak max 100-ból 5-nél működik.

2012. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha nem akart tőled semmit akkor igen ,ugyan olyan marad mint volt ,ellenben akkor fogsz pofára esni ha nem lesz ugyan olyan mint volt ... összejönni vele nemigen fogsz szerintem ,de ne legyen igazam...
2012. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tett semmit,sztem azt hitte,h összejöttem valaki mással, szegény úgy belém van zúgva,h még rá se mert kérdezni...most már biztos vagyok benne,de most ma leszedtem, mintegy jelezve,h újra "szabad" vagyok, az meg,h nem voltam senkivel,ez megmarad az én titkom,végülis nem hazudtam neki,nem kérdezte,h van e valakim,így minden mehet tovább
2012. febr. 6. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!