Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Erre mit lépnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
van egy pasi,aki nagyon bejön,és nem tudom,ő mit érez irántam,nagyon kedves meg minden,de lehet csak a barát kategóriába sorol. sokat beszélünk de én többet akarok.ezért tegnap kiírtam a facebookomra azt hogy "kapcsolatban" mert erre majd felfigyel,és jobban fogok kelleni neki. vagy ezt most nagyon elszúrtam volna, nagyongáz? mert igazából senkim sincsen csak barátnőm mondta azt erre felfigyelnek a pasik meg aki egyedülálló az amúgysem kell senkinek
2012. jan. 21. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én tiszteletben tartanám a kapcsolatát, szerintem nem jól csináltad. Reagált rá valamit?
2012. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Huszár az F7-re.


Na és most komolyan. Véleményem szerint ez nagyon rossz döntés volt, a közeljövőben ne számíts vele kapcsolatban semmire. Legalábbis nálam így működik.


Egyébként most elmondok valamit a lányoknak, lehet, hogy új dolog lesz, de ez a féltékennyé tevés sokkal-sokkal kevesebbszer működik, mint ahogy gondoljátok. Úgy 100-ból 5-ször.


Azzal sokkal többre mentek, ha mosolyogtok, és nyitottak vagytok a fiú felé, mintha adjátok az elérhetetlent. Csak ahogy írtam, kb. 100-ból 5 olyan hülye van, aki olyan vonat után fut, ami nem fogja felvenni. A többi másik vonatot keres.


Én is voltam hasonló helyzetben. Elhívtam egy lányt randira, örültem, mint állat, randi előtti este kitette, hogy kapcsolatban. Kiderült, hogy aznap jött össze valakivel, és igazából csak én gondoltam randinak a dolgot. Elmondhatom neked, hogy nem úgy éreztem, hogy ő innentől jobban kellene nekem. Inkább néztem másfele. És azt hiszem már szakítottak, de én már még egyszer nála nem fogok próbálkozni.


Szóval lehet, hogy a fiú abba az 5-be tartozik, de ha én lennék az, engem buktál volna. Ahogy szerintem a fiúk nagy részét. Szerintem baromság volt, de mindegy, legalább tanultál belőle.

2012. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez elég szánalmas, ha pl normális pasit akarsz magadnak nem kezdenek ki olyan csajjal aki kapcsolatban van mert tiszteletben tartják a kapcsolatot ...
2012. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem reagált semmit,majd jövőhéten találkozom vele,de most tiszta para vagyok,ezek után lehte h nem is fog odajönni hozzám?
2012. jan. 21. 11:05
 5/14 anonim ***** válasza:

eezt elba....aaasztad,hogy fogod kimagyarázni nekei ezt ?????

20F

2012. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A jó lelkű barátnődnek hány/milyen pasijai volt?
2012. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a helyében nem próbálkoznék tovább. Ti csajok ezekkel a kombinálásokkal csesztek el rengeteg alakuló kapcsolatot.
2012. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nincs mé köztünk semmi,nem tartozom neki magyarázattal
2012. jan. 21. 11:15
 9/14 anonim válasza:
Csak hogy erősítsem az előttem szólók táborát, elég rossz lépés volt ez részedről, mi férfiak nem így működünk, én azt se látnám elképzelhetetlennek, hogy a srácnak is bejöttél ( valami oka van hogy barátkozik veled ), de szerintem nem reménytelen a helyzet, ha gyorsan tisztázod a dolgokat.
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
deha csak barátkozni akart eddig is,akkor elvileg nem változik semmi, elvileg ugyanolyannak kell maradnia mint volt nem? ha ezek után nem beszél velem,akkor nem is barátkozni akart vagy mi?
2012. jan. 21. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!