Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy csak véletle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak véletlenül néz mindig rám?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki mindig nézni szokott engem mikor szünet van és én is őt, de nem tudom, hogy most konkrétan mit érez irántam.

láttam, hogy ölelgetett egy másik fiút meg puszit is adott neki. de akkor miért néz mindig szüntbe rám?

általában arra sétálgat ahol mi szoktunk lenni a haverokkal.


2012. jan. 21. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
szűzkrva
2012. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
troll kérdésekre nem vagyok kíváncsi..
2012. jan. 21. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj már oda hozzá ember.
2012. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg tölle?(én mire megkérdeztem azt a csajt aki folyton nézett 7.osztály lett 5.osztályból)
2012. jan. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na jó. de hogy? mivel kezdjem a mondanivalóm? rögtön csapjak bele hogy bejövök neked azért nézel mindig rám?
2012. jan. 21. 01:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem kérdezném meg, mert megzavarodhat és talán úgy sem mondaná meg. Menjetek oda egy barátoddal, beszéld meg vele, hogy egy pár perc múlva majd álljon odább és így talán nem olyan gáz, a helyzet majd adja magát, hogy miről is beszélhettek. :)
2012. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem! köszi a válaszokat :)
2012. jan. 22. 09:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Most kb kérdező olyan, mintha rólam beszélnél, de komolyan! Ez így teljesen mind rám illik (mondjuk nálam a pasi a mi termünk mellettiben van szóval biztos nem te vagy az xd). De a lényeg. Akit én nézek pasit én nem véletlenül nézem, hanem mert bejön nekem (ő is szokott engem nézni), szóval szerintem bejössz a lánynak. Nyilván ne úgy menj oda hozzá, hogy minek lesel? Csak ha mondjuk elmegy előtted akkor köszönj neki, hogy szia. Ha én lennék a csaj helyében akkor megkérdezném, hogy miért köszönsz ha nem ismerjük egymást és akkor ha bejön neked a csaj mondhatnád neki, hogy megismerkedhetnétek és elkezdtek beszélgetni...
2012. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Odamentél már hozzá??

2012. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mintha a kérdező én lennék amúgy szetintem bejössz neki
2019. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!