Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Flörtöltök egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Flörtöltök egy pasival, megkérdezitek, hogy nem hívna-e meg egy italra, a srác azt mondja: nem, viszont te engem meghivhatsz. Mit gondoltok, vagy mit csináltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
:)
2012. jan. 20. 13:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kételkedj csak.
2012. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

abban én viszont nem kételkedek kérdező

hogy lehet hogy te megkérdeznéd,és ha ilyen választ kapnál,

akkor az jogos lenne

2012. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is simán megkérdezné,(ha még nem tette)

és lehet a pasi pont emiatt nem hívná meg

nekem még sohasem kellett meghívatnom magam,ha bejöttem a pasinak,szó nélkül meghívott

2012. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 brigi15152 ***** válasza:
91%

Hát igen elég balul sülhet így el a dolog. Majd magától meg hív, ha tetszem neki, egyébként meg nem szegezném így neki ezt a kérdést, had legyen ez az ő döntése. Mivel ha nem tetszel neki és megkérdezed: ha bunkó, azt mondja nem. Ha meg tapintatos azt mondja: de, pedig igazából ő nem is akart meghívni. Ha ő kérdezi meg tőled, akkor a vonzalom egyértelmű.

Ha az a szituáció merülne fel, amit te leírtál, én is otthagynám szépen a jó fenébe több női társammal együtt. Elhiheted.

2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még, ha jól néz is ki, az sem érdekel. Nem a pénz miatt, hanem, mert ez olyan, mintha olyan kétségbeesett lennék, h szükségem van egy ilyen bunkóra.
2012. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Több srácnak kéne ezt mondania. Ha valóban bejött a csajnak, akkor egy pia nem nagy ár, hogy megismerhesse, ha viszont csak egy lehúzós ribanc, akkor már azelőtt kiszúrod, hogy egy fillért is költöttél volna rá. Pont a sok szerencsétlen miatt pofátlanodtak el így a repedt sarkúak.
2012. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Dobopapa ***** válasza:

Szájba rúgnám! Az megint más, hogy meghívom én és utána mondjuk ő engem.

27F

2012. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Soha az életben ilyen mondat nem hagyná el a számat. Főleg,ha a pasi sármos és vonzó. Ilyennel nem járatom le magam.Ha tetszem neki,akkor meghív. Örülj,hogy nem hagyott faképnél.Megérdemelted volna. Meg szerintem akkor is b*nkó lenne a srác,ha csak kényszerből meghívott volna,utána meg otthagyott volna. Lerendezte egy kis poénnal,jó csóka,viszont szerintem már esélyed nincs nála,ha van egy kis esze.
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

lehetne akármilyen adonisz

elküldeném tuti

2012. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám hogy hívj meg te engem,mondtam egyik csajismerősömnek de elpoénkodta a dolgot.Amúgy nem abban nyilvánul meg hogy tettszel-e egy srácnak hogy meghív egy italra,ebből is látszik hogy a legtöbb csajt az anyagiak érdekelnek.
2012. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!