Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba de nem tudom h adjak tudtára?

Figyelt kérdés

Ezt a lány régóta ismerem egy társaságból ahova sokat jártam de sajnos eltávolodtam tőlük különböző okok miatt,

már akkor is tetszett de nem akartam semmit tőle csak simán bejött nekem.Aztán most egy év után találkoztunk az utcán és azóta nagyon bele estem és nem tudom mit csináljak pedig barátja sincsen (184cm magas vagyok és 16 éves) ha valaki tud írjon valamit meg köszönném nagyon össze vagyok zavarodva:(


2012. jan. 17. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy BMW-t
2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szalazd el ,mond meg neki.Légy bátor álj elé és vald be mit érzel iránta.
2012. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia ne légy ösze zavarodva hatudod hol lakikvagy aszámát hivdel sétálni beszéljetek sokkat és férközbea barátai közé éssha mára barátjának tart akor ecer csak hivdel kajálni :D vagy ehez hasonlo dologra pl mozi ésha ugy érzed nem szeretet beléd akor ne mond el hogy mit érzel íránta deha már érzed aszt és látoda lány szeména csilogást amikor rád néz akor mondel neki mit érzel :)
2012. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld elhívni randizni, egyszerűen úgy, hogy megkérdezed tőle, hogy "Volna kedved eljönni velem ...".

Szerintem, ha csak elmondod neki, hogy tetszik/beleszerettél, akkor attól még nem fog túl sok minden történni. :)

2012. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!