Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Volt már olyan, hogy egy találkozás során nagyon rossz szaga volt az illetőnek?

Figyelt kérdés
Úgy értam a rossz szagot, hogy a parfümje volt büdös, vagy csak titeket ingerelt. Csináltatok valamit, vagy találkoztatok utána is?
2012. jan. 14. 19:21
 1/8 anonim válasza:
95%
én egyszer taliztam egy palival,erre annak nem a parfümje bűzlött,hanem a szája meg úgy egészben. Na szóval nagyon durva volt. -.-'
2012. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PT-Daniel ***** válasza:
89%

Hat, olyan volt, hogy a laba között volt büdös szegeny lany.


Es nem igenytelensegböl, mer egy szorakozohelyen ismerkedtünk meg, hazavittem es meg le is zuhanyoztunk. Abszolut szuperül nezett ki a lany, igenyes volt meg minden, de egyszerüen olyan rossz, kesernyes szagot ereztem az ujjaimon, miutan benyultam neki, hogy elborzadtam. Annyira kanos voltam, hogy azert megkapta az ivet, de rögtön utana mentem is.


Kocsimban volt citromos törlökendö, aminek nagyon örültem akkor, de rossz döntes volt vele összemaszatolni a kezemet. Ugyanis ez a szag vegyült a citromillattal es majdnem elhanytam magam. Olyan volt, mint a 3 napos mustaros tonhal citrommal leöntve... Azota utalom a citromos törlökendöt...


Lehet nevetni rajtam (most mar en is tudok), tenyleg megtörtent es egy eletre szolo elmeny volt.

2012. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

volt egy exem, aki ugyanolyan parfümöt használt, mint egy idősebb rokonom, és emiatt olyan punnyadt-öreges érzésem lett mindig.

sőt, egyszer úgy randiztunk, hogy röhögve felhívott előtte, hogy anyuja hagymás salit csinált, és inkább én is egyek hagymát, mert ő nagyon büdi. eléggé kiakadtam, hogy 1. ha tudod, h randizunk, minek eszel hagymát? 2. miattad nem fogok hülyét csinálni magamból és hagymát enni, csak mert a te pofád bűzlik. elég gáz volt.

2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2ik válaszoló...szted egy lány ott belül teljesen szagtalan?...és ez most független az igényteleségtől v ilyesmi...lehet neked pasit kellett volna megdugnod.
2012. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PT-Daniel ***** válasza:

Hany növel voltal eletedben? Tudod, ahogyan minden embernek mas az illata, ugy minden nönek is mas odalent! De ez nem feltetlenül jelenti azt, hogy büdös is! BAROM!


Hidd el, 27 eves fejjel meg tudom különböztetni a normalis "nuniillatot" a döglött hal szagatol! Irtam, hogy nem tehetett rola a lany, de egyszerüen szörnyü volt. Persze sajnalom emiatt, de akkoriban magamat meg jobban!

2012. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és kicsit sértésnek éreztem a női nem nevében.

Valóban nem tudhatom milyen volt neked ott élőben de fogalmazhattál volna szebben is.Szerintem kicsit öntelt és sértő és nem mellesleg lejárató stílust engedtél meg magadnak.Csak remélni tudom h élőben nem tetted ezt a lánnyal amit itt most.

2012. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PT-Daniel ***** válasza:

Mivel meg csak a megyet sem neveztem meg, nem gondolom, hogy barki becsületeben kart tettem volna. Most meg mar harmadszor is leirom, hogy ezen kivül szuper es igenyes volt a lany. Nem okoztam neki csalodast. Megtettem, amiert elhivott magahoz. Tisztessegesen helyt alltam es igyekeztem, hogy ne latszodjon rajtam, mekkora eröfeszitesembe kerül! Utana kedvesen elbucsuztam es megköszöntem a kellemes estet. Eleve egyertelmü volt, hogy ebböl nem lesz több!


Szerintem, azert "ferfi a feminizmusert" kitüntetest erdemeltem volna, nem pedig osztast.


Utolso: Miert erzed magad sertettnek. Persze, egy nö nem tehet rola, milyen ott lent, de (tisztasag es hygienia eseten) az esetek 99%-aban nagyon finom ez az illat es allatian begerjeszt. Nem tehetek rola, hogy belefutottam egy ilyenbe is. De eszembe jutott a kerdest latvan es mivel most mar en is viccesnek tartom, gondoltam megosztom (a resztvevök anonymitasara ügyelve).

2012. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen a legtöbb esetben nincsenek ilyen szélsőségek...de a szervezet működését sok minden megváltoztathatja,betegség pl...

Amúgy szerintem hogy a kérdezőnek is válaszoljak.

Igen volt már olyan hogy abszolút nme jöütt be valakinek a stílusa pl parfüm téren de ez még nem ok arra hogy ne találkozzak vele. :)

Aztán ott van a szájszag is elég sok embernek van és igen kellemetlen.Ez is függ attól ki milyen állapotban van nem e beteg v ilyesmi nem feltétlen a higiénia hiánya az oka.

2012. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!