Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól látom a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval nekem volt egy pasim és minden jól ment másfél évig,de aztán szakítottunk és a pasi nagyon bunkón viselkedett velem,100%-os tapló módjára.A gond csak az,hogy néhány hónap után én is elkezdtem így viselkedni az emberekkel,mert nekem még mindig tetszett a pali meg láttam,hogy más csajoknak is bejön,mégha ilyen tapló is.De engem inkább elkezdtek megutálni ezért,nemhogy szeressenek....


És most arra jutottam,hogy akkora hülye voltam,mert a csajoknak tetszik,ha egy pasi tapló(sajnos),de ez fordítva nem igaz,ugye ? S azért lettem megutálva,mert míg egy tapló pasi elfogadható addig egy tapló csaj már nem az,ugye ?

Mondjátok,hogy jól látom a dolgokat,mert megőrülök ha nem xDD


2012. jan. 13. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bunkó, tapló legyen a csaj/pasi normális embernek nem tetszik!
2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez a pasi pedig sok lánynak tetszett...pedig bunkó volt és tapló, csak annyi hogy okos volt meg hangszeren játszott és eléggé jól is nézett ki
2012. jan. 13. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ki nem sz@rja le, hogy a tajparaszt melyik másik tajparasztoknak tetszik? :P (Vagy ha nem tahók, majd megismerik, azt' úgy vágják ki, mint a macskát székletet üríteni...)
2012. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki bunkó, tapló legyen a csaj/pasi normális embernek nem tetszik!
2012. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki és van pénze akkor lehet tapló, bunkó , DE lekezelő nem lehet! azt csak legkevesebb ember viseli el és általában csak elvi érdekek vagy a következmények miatt nem pedig szabad akaratból...

szal lehet tapló ha van pénze

2012. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!