Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van, aki hasonlóan érez? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki hasonlóan érez? És akinek sikerült kitörni ebből?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vágyom egy barátnőre, úgy érzem, képtelen vagyok addig előre haladni bármivel az életemben, amíg ezt a bennem tátongó űrt be nem töltöttem. Minden tőlem telhetőt meg is teszek ezért, igyekszem a lehető legjobban kinézni, próbálkozom is lányoknál, de egyszerűen semmi...

Olyan mintha egy börtönben lennék, és akárhogy verem a falat, az ajtót, egyszerűen nem tudok kitörni. Mintha akármit tennék, bárhogyan próbálkoznék, egyszerűen az, hogy barátnőm legyen, valami lehetetlen, számomra elérhetetlen dolog lenne. Mintha a Holdat kéne ugrálva lehoznom az égről. Pedig ennek nem kellene ilyen nehéznek és frusztrálónak lenni...

Bárki más?


2012. jan. 8. 13:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Oké, de nem 35 évesen akarok először nőt magam mellé. Meg mi az hogy "ha nincs ló, jó a szamár is"? Már bocs, de annál többre tartom magam, minthogy valakinek a "B-terve" legyek. Azért aztán ne legyen velem senki, mert pont nincs jobb.

Titok? Ne nevettess már... Attól még senkinek nem változott meg az élete, hogy szépen gondolt valamire :) Én már igen régóta gondolok nagyon szépen arra, hogy milyen jó lenne, ha lenne barátnőm :)

2012. jan. 8. 13:53
 12/29 anonim ***** válasza:

Ne akard mindenáron. Úgy nem fog sikerülni.

Állj hozzá kicsit spontánabban a dolgokhoz, és menni fog. :)

És mi a baj? Nem találsz senkit, aki tetszik vagy elutasítanak?

2012. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Rengeteg lány tetszik. Bárkivel kapcsolatban nyitott vagyok az ismerkedésre, ha az alapszintű vonzalom megvan (nem kell egetrengető dolgokra gondolni, de azért legyen nő formája, meg adjon magára), a személyiségében meg majdnem mindenkiben meglátom a jót, leszámítva a nagyon buta vagy nagyon felszínes lányokat.

Szóval az a baj, hogy visszautasítanak, leráznak, stb.

2012. jan. 8. 14:00
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem tudod, miért küldenek el? Hogy mi nem paszol nekik veled?

Ha már rájösz, hol a hiba, könnyebb megoldást találni.

Elégedett vagy magaddal? Van elég önbizalmad?

2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Benned megvan az alapvetö vonzalom, csak bennük nincs.
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Benned megvan az alapvetö vonzalom, csak bennük nincs."

NEM MONDOD? :D

Előtte lévőnek: A személyiségemmel elégedett vagyok, de kinézetemmel meg egyik nap igen, máskor egyáltalán nem... Próbálok stílusosan, igényesen öltözni, konditerembe is járok, de pl az mindig nagyon zavart, hogy nem markáns az arcom, inkább kisfiús.

2012. jan. 8. 14:07
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha törődsz magaddal, nem hanyagolod el magad, az már jó. :)

Az sem baj, ha kisfiús az arcod. Vannak csajok, akiknek pont ez tetszik.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2012. jan. 8. 14:14
 19/29 anonim ***** válasza:
Á, akkor még semmiről sem késtél le. :)
2012. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De elpazaroltnak érzek minden napot az életemből, amit magányosan és boldogtalanul töltök.
2012. jan. 8. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!