Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van, aki hasonlóan érez? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki hasonlóan érez? És akinek sikerült kitörni ebből?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vágyom egy barátnőre, úgy érzem, képtelen vagyok addig előre haladni bármivel az életemben, amíg ezt a bennem tátongó űrt be nem töltöttem. Minden tőlem telhetőt meg is teszek ezért, igyekszem a lehető legjobban kinézni, próbálkozom is lányoknál, de egyszerűen semmi...

Olyan mintha egy börtönben lennék, és akárhogy verem a falat, az ajtót, egyszerűen nem tudok kitörni. Mintha akármit tennék, bárhogyan próbálkoznék, egyszerűen az, hogy barátnőm legyen, valami lehetetlen, számomra elérhetetlen dolog lenne. Mintha a Holdat kéne ugrálva lehoznom az égről. Pedig ennek nem kellene ilyen nehéznek és frusztrálónak lenni...

Bárki más?


2012. jan. 8. 13:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell tanulnod egyedül továbblépni, felépíteni valamit, mert senkiben nem bízhatsz meg teljesen.
2012. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
amíg benned nincs meg az összhang nem lehetsz boldog
2012. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Pont az a gáz, hogy ennyire rágörcsölsz a témára. Mire jó ez? Csak begolyózol rövid úton... Valószínűleg a lányok is megérzik ezt a görcsös akarást, azért nem jön össze senkivel, hiszen kinek kell egy feszengős, görcsös srác, aki emiatt nem tudja azt nyújtani, aki/ami ő valójában!?

Nyugodjál szépen le, vegyél néha levegőt is és tanulj meg boldogulni egymagad. Egy lány pedig majd egyszercsak az "öledbe pottyan"!

2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

A nők ezt megérzik, nem ők akarnak Téged valakivé tenni, meg az életednek értelmet adni. Ez hatalmas teher a számukra, és rögtön a vállukra teszed.

Legyél teljes, boldog önmagadban, legyen értelme az életednek nők nélkül is, és rögtön kívánkozni fognak melléd.

2012. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam görcsös lenni ha lányokkal találkozom, mert általában optimistán állok hozzá, ha egy lány már hajlandó randizni velem, úgy vagyok vele, hogy akkor valamennyire biztos bejövök neki, és így tudok vele magabiztos lenni... De mégse jön össze soha.
2012. jan. 8. 13:11
 6/29 A kérdező kommentje:
Mindig volt értelme az életemnek a nőkön kívül, sőt, életem legnagyobb részében eddig egész más dolgokra koncentráltam... Mostanra viszont már elviselhetetlenné fokozódott bennem az erre való vágy, azok a dolgok sem tesznek már teljesen boldoggá, amik korábban igen, mert bármit csinálok, akkor is iszonyatosan hiányzik ez.
2012. jan. 8. 13:12
 7/29 anonim ***** válasza:
Tudod ez úgy működik, hogy amikor nagyon akarod akkor úgysem jön senki.Amikor pedig úgy érzed, hogy tök jól el vagy egyedül,nincs szükséged senkire, akihez alkalmazkodnod kéne stb. akkor jön valaki, akivel akaratodon kívül is úgy alakul, hogy nem tudod csak úgy elengedni.Ezt hidd el nekem, sokszor bebizonyította már az élet.Elhiszem, hogy rossz egyedül lenni.Mindenkinek szüksége van valakire.Az előttem szóló nagyon jót írt, hogy a lányok megérzik, ha rágörcsölsz valamire.Te lehet, hogy azt gondolod, hogy nem így van de a tudatalattidban így van és akaratod ellenére is ezt közvetíted.Hidd el mindennek megvan a maga ideje,valami oka van annak, hogy te most egyedül vagy és ez a dolog várattat magára..:)
2012. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
13:29: Lehet... Csak annyira rossz látni, hogy azok a srácok, akik népszerűek, meg akik a legtöbb lány szerint helyesek, a kisujjukat se kell mozdítsák, és könnyedén megkapják azt, amiért én meg hiába küzdök akárhogyan... Nagyon lelombozó tud lenni, mikor az embert már sokadszor utasítják vissza vagy rázzák le, hiába szedi össze újra és újra a bátorságát, és akkor azt látod, hogy a másikhoz meg a csajok mennek oda, anélkül hogy bármit tenne..
2012. jan. 8. 13:41
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek Neked dolgoznak.

Tudom sovány vígasz, de egyszer a Nök rájönnek, hogy nekik család és biztonság kell.

Ez olyan, "ha ló nincs jó a szamár" effekt.


Neked van idöd arra, hogy felépíts valamit az életben ,hogy majd a gyerekednek/gyerekeidnek ne kelljen hiányt szenvedniük.


Nehéz lenyelni ezt a békát, de sajnos ez az igazság.

2012. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
használd a Titkot ;)
2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!