Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szürke csajokat könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szürke csajokat könnyű megszerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 01:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondták a spanok, pengessem amíg fel nem dobom a pacskert a susnyásba (megmurdelek)! Azóta lazulok meg döngetek a verdámmal, néha lecsanázok a didzsibe, leverem pár kiccsávó glazúrját hogy egyből lepetéznek azt ennek örömére burkolok piázok reggelig. Na megyek mostmá horpasztok egy királyat a kecómba csőváz!
2012. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

az én képem alatt csak 59 lájk van :(((((( Istenem, szürke lettem brühühühühü :(((((


te kis hülye :D

2012. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A
2012. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem. egy partipi*csának elég lehet ha jóképű v. gazdag v. nagydumás v. ha szimplán részeg a csaj.

míg ezek a visszahúzódó szürke lányok nagyon kemény diók. amíg nem próbálta az ember nem gondolná mennyire!

2012. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Te jó ég ma 02:35 milyen jó dumád van már! Szakadok a nevetéstől. Hány éves vagy és, hol tanultál ilyen szavakat?:D
2012. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, átlagos-e a csaj (gondolom, a "szürke" átlagost akar jelenteni), hanem hogy mennyi az önbizalma.

Léteznek átlag csajok, aki azt hiszik, ők a világ közepe, és nagyon szerény gyönyörűek is.

Inkább azt derítsd ki, melyiknek milyen a természete, ne az alapján indulj el, mennyire közkedvelt a suliban, vagy hogy hányan lájkolják a képeit Fb-n.

2012. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Most így a kommentek alapján az a szürke személy, akinek keveset lájkolják a képét: ezek alapján én sötét vagyok, mint a vakablak. :)
2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hát tudod mikor nyomulok a gang-be, így küldöm szlengbe!

25/f

2012. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!