Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyen az első találkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az első találkozás?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,akivel 1 éve beszélgetek.Öt ezen a facebookon ismertem meg,de még nem találkoztunk.Szóval csak facén chaten beszélünk.Jól elszoktunk beszélgetni nagyrészt egyetértünk mindenben.A múltkor majdnem találkoztunk csak nem voltam felkészülve rá xD (paráztam ) Szép csaj és nagyon aranyos is,de én egy kemény közepes vagyok szerintem,ha értékelnem kéne magam egy 5-ös skálán.Most komolyan rászántam magam a dologra és akarok vele találkozni csak nem tudom milyen legyek az 1.találkozásunkon.Azt szeretném,ha megkedvelne :) témázni tudok úgy ahogy,de még kell valami,amitöl megkedvel engem,mert nagyon tetszik.
2012. jan. 2. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kemény vagy az jó, de közepes ne légy, azt nem komálják a nők, ha szeretnél extra sikert, tömd ki krumplival a nadrágodat.
2012. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Add önmagad :) Semmi egyébre nincs szükséged, mert adhatod azt, aki nem te vagy, és lehetséges, hogy ő ezt akarja látni, ez az ideális pasi, akit te el tudnál játszani, de akkor nem téged, ismétlem, TÉGED kedvelne meg, hanem egy olyan énedet, aki nem te vagy, akit csak eljátszottál. Legyél humoros, mosolyogj sokat, ne legyél nyomulós, legyél udvarias, illedelmes, de vicces is, ne lássa hogy feszült vagy, kezeld lazán a dolgokat. Ha akarod, írj egy privátot, nekem is nemrég volt egy ilyen lánnyal találkám, mesélhetek a tapasztalataimról és arról, hogy mit ne csinálj utánam :)

15/F

2012. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy önmagad add! Sok sikert;)
2012. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ezúttal mindketten egy időben és egy helyen legyetek.
2012. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!