Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim egy lánnyal! Szerintetek, hogy kéne, mit kéne? Nekem ez lesz az első randim. Neki már volt pár.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még az érdekelni. Randi után hány nappal lehet megkeresni az illető hölgyet?

És meg e lehet kérdezni jó e volt a randi vagy azt látni fogom?

2011. nov. 24. 13:09
 2/16 Sisy92 válasza:

szia!

előszőr kérdezd meg tőle van-e olyan hely ahova elakar veled menni, de ha nincs akkor menjetek el sétálni egy parkba vagy valami hasonló!

Mesélj magadról hogy mit szeretsz csinálni!

Hát sztem olyan 1-2 nap után felkeresheted bár amikor én a párommal elkezdtem randizni ő már aznap este felhívott és érdeklődött :D

sok sikert a randihoz :)

2011. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem. köszi. kézfogás az túl sok lenne ?
2011. nov. 24. 13:25
 4/16 anonim ***** válasza:

A sétálás mellett javaslom, hogy üljetek be egy kávéházba vagy cukrászdába... Hideg van már csak sétálni!!!

Ha jól érzed vele magad, és folytatni is szeretnéd, akkor nyugodtan minél hamarabb jelezd neki. Akár még este mehet egy sms, hogy jó volt vele, és szívesen megismételnéd.

Sok sikert! És ne izgulj!

2011. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kézfogás... hmmm... majd meglátod. Mi a volt barátommal az első randin már kézen fogva sétáltunk, méghozzá úgy kezdte, hogy "véletlenül" hozzáért a kezemhez, majd bocsánatot kért. :) Aztán látta rajtam, hogy nem gond, és utána már kéz a kézben. :)
2011. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

értem. köszi. megpróbálok majd nem szívrohamot kapni :D


még jöhet pár jó tanács

2011. nov. 24. 13:30
 7/16 A kérdező kommentje:
az eddigi válaszolóknak pedig köszönöm.
2011. nov. 24. 13:31
 8/16 A kérdező kommentje:
még azt a problémát hogy lehetne kiküszöbölni, hogy azt hiszi nem elég jó nekem ?
2011. nov. 24. 13:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Moziba ne vidd! Az nem randi! Másfél-két óra egymás mellett, úgy, hogy nem egymásra figyeltek.


Meg ne próbálj meg gáláns lenni. Ha fizettek mondjuk egy süteményért, kávéért, felajánlhatod, hogy majd egyben kifizeted, de ha nem tetszik az ötlet neki, hagyd, hogy kifizesse magának azt, amit fogyasztott. Így ő sem érzi úgy, hogy kihasználna téged, te meg nem fogod magad bunkónak hinni, hiszen felajánlottad. De értékelni fogja a gesztust.


Bárhol lakik, kísérd haza. Ha bejárós, akkor tedd fel a buszra/vonatra. Integess neki meg hasonlók :D. Ne a város közepén váljatok el egymástól úgy, hogy ő egyik irányba, te másik irányba távozik. (Ha a városban lakik, és vége a randinak, azért kérdezd meg, hogy hazakísérheted-e :D.)

2011. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

értem. köszi.

egy költői kérdés még maradt. Honnan tudom, hogy vége a randinak ? :O

2011. nov. 24. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!