Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim egy lánnyal! Szerintetek, hogy kéne, mit kéne? Nekem ez lesz az első randim. Neki már volt pár.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem privátban akartam, csak rossz gombra nyomtam:


Ha beültök valahova és jó a hangulat, akkor tovább tart, ha zavarban vagytok (és miért ne lennétek zavarban), akkor rövidebb lesz.

A közös tevékenység (pl. elmentek biliárdozni) azért jó, mert van valami, ami keretet ad a találkozásnak, és közben lehet beszélgetni, de ha nagyon figyelni kell, akkor ugye csendben kell maradni. Ja és lehet a fenekét nézni, amikor az asztalra hajol... :)

Ha beül egy csend és nem lehet feloldani, akkor lassan búcsúzzatok el szerintem - az a legjobb randi, ahol úgy érzi a lány, hogy még dumált volna veled, mert akkor akar ismétlést. :)

2011. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oks köszi. én meg privátban válaszoltam. talán jobb is így
2011. nov. 24. 14:12
 13/16 anonim ***** válasza:

nagyonedes pasi lehetsz :)


en holnap randizok :) mi setalgatunk majd es horror filmet fogunk nezni nala :) az azert jo mert jol osszebujhatunk:$ :D

2011. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? Hogy sikerült?
2011. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hat jól sikerült szerintem. Mondta nagyon jól érezte magát.

Nagyon gyorsan elment az idő 2-3 órát beszélgettünk. Szerintem jo volt :D

A jövő heten szerintem kihívom megint. Azóta nem beszéltünk. Nem akartam zavarni

2011. nov. 27. 11:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél lökött, ha jól érezte magát Veled, akkor most ő várja, hogy hívd.
2011. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!