Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randim lesz egy lánnyal, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy lány elhívott randira (ez nekem is fura, hogy pont Ő hívott el), de még nem tudjuk az időpontot. Az lenne a problémám hogy én meleg időben állandóan izzadok (főleg a fejem), és félek hogy ezt visszataszítónak találja a lány. Arra gondoltam hogy elviszem fagyizni, utána pedig sétálni akar, de félek hogy séta közben leizzadok... :/ Mit tegyek?


Kérném a bunkókat hogy ne szóljanak hozzá inkább ha nem tudnak értelmes válaszokat adni, köszönöm!


2011. szept. 7. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!!! mindenki izzad, még a lányok is. vannak izzadósabb meg kevésbé izzadósabb emberek is. ezt nem hiszem h bárki is visszataszítónak találná. ha érzed h kezd izzadni az arcod fordúlj el a csajtól és egy papírzsepivel töröld meg az arcod =) soksikert a randitokhoz :)
2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, most kicsit megnyugodtam! :) Köszönöm a válaszod!
2011. szept. 7. 15:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez zavarja, hogy izzadsz akkor nem normális:D Van aki jobban, van aki kevésbé izzad. Én pl akármilyen meleg van nem izzadt az arcom. Senki nem tehet róla, hogy izzadsz.:)
2011. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De engem zavar, lehet hogy másokat nem. A suliban is néha megjegyzik hogy mennyire izzadok, de nem tehetek róla. :( Rendesen tisztálkodok, mentolos hajszeszt használok, az felfrissíti a fejbőrömet, de még így sem teljes a siker, mert izzad az arcom :/ De nem baj, faterom is ilyen volt :D Egyszer majd csak kinövöm :D
2011. szept. 7. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:
15:51 vok. Hogy tudsz ilyenen idegeskedni?:D Izzadós vagyok? Kit érdekel! Kiröhögnek? Kit érdekel! Csináld így:D
2011. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem :) Egyébként alapból nem vagyok, csak ha több ember van körülöttem, vagy ha nagyon meleg az idő. :D Pl ma is tök jó idő volt, semmi bajom nem volt, csak egy kicsit melegem volt :D Remélem tényleg nem lesz gond a lánynál ez a dolog, mert már le akartam mondani a dolgot.. :D
2011. szept. 7. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Izzadással nem tudsz mit kezeni.

Inkább furüdj sokat. Tartsd magad tisztán.

Ez már rajtad áll.

2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15:55 vok. Ha igazán meleg van, sztem úgy izzad a suncija, mint a te arcod:D Vagy vigyél magaddal egy elemes/aksis ventillátort:D
2011. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Naponta 2x fürdök, 1x amikor hazaérek, és 1x este. Tisztán tartom magam, erre mindig is odafigyeltem. :)
2011. szept. 7. 16:00
 10/13 A kérdező kommentje:

16:00 : Nem nézne hülyének egy ventilátorral? :D:D:D

Megoldom :P Veszek majd kamillás törlőkendőt, az segít a problémán :D

2011. szept. 7. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!