Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randim lesz egy lánnyal, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy lány elhívott randira (ez nekem is fura, hogy pont Ő hívott el), de még nem tudjuk az időpontot. Az lenne a problémám hogy én meleg időben állandóan izzadok (főleg a fejem), és félek hogy ezt visszataszítónak találja a lány. Arra gondoltam hogy elviszem fagyizni, utána pedig sétálni akar, de félek hogy séta közben leizzadok... :/ Mit tegyek?


Kérném a bunkókat hogy ne szóljanak hozzá inkább ha nem tudnak értelmes válaszokat adni, köszönöm!


2011. szept. 7. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha még nincs időpont nézz olyan napokat, amikor nincsen nagyon meleg, plusz vigyél zsepit, és néha megtörlöd az arcodat. Meg ha egy lánynak az taszító, hogy izzadsz, akkor többet ne is találkozzatok.
2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi lányok is izzadunk, én pl. ha megállok 1 helyben sétálás után, olyankor ver ki a víz, amikor melegebb van. Ráadásul jó dús, hosszú hajam van, úgyhogy gondolhatod. :) Mondjuk utána 2-3 percre rá már nem is látszik rajtam sem.

Az izzadás teljesen természetes dolog, van aki jobban bírja a meleget, és még 40 fokban sem izzad, van, akiről már 20-25 fokban folyik a víz. Engem ilyen esetben pl. csak az izzadságszag ábrándítana ki, de írod is, hogy fürdesz napjában 2x, így ez gondolom nem áll fenn. Ha normális a lány, akkor hidd el, hogy nem fogja őt ez érdekelni, de mindenképp érdemesebb árnyékos helyen sétálni vagy találni valami padot 1 fa alatt, esetleg simán csak beülni valahova. Illetve olyan pólót válassz, ha az is picit átszokott izzadni rajtad, amin nem igazán észrevehető a folt. (Egyébként nem írtad, hol laksz, de ha pestiek vagyok, akkor pl. Margitsziget teljesen megfelelő lenne ilyen szempontból, mert árnyékos, tudtok fagyizni-vattacukrozni, és sétálni is...)

De még egyszer mondom: míg nincs szagod, engem pl. nem érdekelne mennyire is izzadsz. :)

2011. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs szagom, és a ruháimon hála istennek semmi nem látszik :) Inget szoktam felvenni, nem pólót, mert a pólón lehet hogy látszana. :) Egyébként nem pestiek vagyunk, de köszi szépen a tippet! :))
2011. szept. 7. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!