Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sajnos foglalt, de mondta h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos foglalt, de mondta h bejövök neki, mit tegyek h jobban érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
1 srácról van szó...!pénteken találkozok vele élőben most először...sajnos van barátnője már 8 hónapja..és szerelemes belé..ugyan akkor kijelentette h bejövök neki..szinte minden nap dumálunk msnen meg legjobb haverok vagyunk..de én valahogy többet érzek iránta!!mit tegyek??kezdeményezzek?v haggyam inkább békén???tudom h azt fogjátok írni h várjak még szakít a barátnőjével de...nem tudok addig várni..ki tudja mi fog addig velünk történni..:( HELP ME!!!
2009. máj. 20. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha foglalt akkor nem erdemes egy kapcsolatot szet szakitani, a masik dolog, hogy szerelmes a baratnojebe. Lehet, hogy csak lefektetni akar!

Szerintem felejtsd el!

2009. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17 éves és még szűz..szal ő nem "olyan"..
2009. máj. 20. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát épp te tehetnéd "olyanná"... Szóval, ha ügyesen adagolod a testi dolgokat nem fog k.urvának nézni, de mindig kíváncsi lesz rád... És a férfiakat nem csak a hasukon át lehet megfogni, van annál lejjebb is lehetőség... :)
2009. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ööö..hát..mik lennének a "testi adagok?"
2009. máj. 20. 17:22
 5/11 A kérdező kommentje:
"testi dolgok"...áááá már olvasni se tudok XD
2009. máj. 20. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy "van barátnője már 8 hónapja..és szerelemes belé." Akkor miről beszélünk???

Sztem ha te igazán a barátjának számítanál, akkor örülnél, hogy boldog. Nem hogy még el akarod csábítani! Már bocs, ha én rosszul látom, de én spec. hányni tudnék az ilyen emberektől...



Az, hogy bejössz neki, az csak egy dolog a sok közül...

2009. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát...van benne vmi...:( sajnos
2009. máj. 20. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és keress egy másikat. Érzelmileg sem jó neked, hogyha szétzúznál egy kapcsolatot és felesleges egy olyanra várni, aki hiteget. Van még olyan pasi, aki szabad és csak te kellesz neki. A legjobb, ha keresgetsz tovább.
2009. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát köszi..azért ezen elgondolkozom...köszi mindenkinek h rám vesztegettétek időtöket:) pux
2009. máj. 20. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is keress másikat, aki hozzád való, nagyon gáz, ha el akarod őt szedni a barátnőjétől, főleg ha állítólag még szerelmes is belé (am 8 hónapja együtt van vele és még nem szexeltek??:O). De tőled viszont szerintem semmiképpen nem akar mást, mint megdönteni, tapasztalatot szerezni, mielőtt sor kerülne rá a csajával... Sajna, ez van! :S A srácok ilyenek, egyikben se bízz meg, még ha ártatlannak tűnik, akkor se!
2009. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!