Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért spirázom túl a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért spirázom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a problémám hogy most megtetszett egy lany de mar regebbrol ismerem de egyszeruen nem merek kezdemenyezni mert tulgondolkodom a dolgokat. Pl: Ugyse lehetne semmi minek irjak ra vagy ez a fiu ir az uzenofalara sztem vele jonne ossze inkabb! Nem tudom mit csinaljak hogy kicsit lazabb legyek es tudjak legalabb vele beszelni FB-n?

Köszi a valaszokat 17/F


2011. dec. 27. 00:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ÓÓ nem egyedi ez az eset én is pont ilyen voltam, de majd ha kicsit idősebb leszel el fog ez múlni, bááár kell hozzá egy önbizalom építő barátnő :p engem a csajom szedett fel xD

Azt mondom írj rá nyugodtan mert tudni illik ő is ember :) nem kell azt hinni hogy különb igényei vannak mint másnak csak könyörgöm normális légy és akkor igazán semmi okod nem lesz az izgalomra! Ha meg mégsem jön össze gazdagabb leszel egy kis tapasztalattal és ez hidd el nekem sokat számít!

2011. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az ertelmes valaszokat!

Utolsotol szerinted ezt meg kinohetem?

2011. dec. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!