Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért spirázom túl a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért spirázom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a problémám hogy most megtetszett egy lany de mar regebbrol ismerem de egyszeruen nem merek kezdemenyezni mert tulgondolkodom a dolgokat. Pl: Ugyse lehetne semmi minek irjak ra vagy ez a fiu ir az uzenofalara sztem vele jonne ossze inkabb! Nem tudom mit csinaljak hogy kicsit lazabb legyek es tudjak legalabb vele beszelni FB-n?

Köszi a valaszokat 17/F


2011. dec. 27. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kérdésedről csak annyi jutott eszembe,hogy nem spilázni?:D

Bocsáss meg,csak ezen kattog az agyam...xD:D

2011. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo megmondom oszinten fogalmam sincs! :D

A kerdesre valami ?

2011. dec. 27. 00:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mindenen túl agyalom magam amikor néha csak árt én olyan vagyok hogy minden verziót számba veszek és ezt nem kéne szerintem neked sem !!!! Én még nem találtam meg azt hogy hogyan kapcsolhatom ki az agyam de ha meglesz szólok :)


19f

2011. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben! :D
2011. dec. 27. 00:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Na de akkor spirázom vagy spilázom?:P
2011. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Spirázom! A google azt mondta... :D
2011. dec. 27. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi!:D
2011. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én spilázásnak szoktam mondani... :D De,hogy a kérdésedre válaszoljak: én is ilyen vagyok. Olvastam szakkönyvben,hogy a nők terén a férfi legádázabb ellensége a logika. Bizony. Nehezemre esett elhinni, de így van. Sőt, úgymond a saját káromon tanultam meg: találkozgatok egy csajjal (egy egyetemre járunk) akinek van pasija, de a második talin volt egy olyan helyzet, amikor (egy pub-ban voltunk) a pulthoz lépett, és kacéran a válla fölött nézve ennyit mondott: ,,Nem vállalok felelősséget azért, ami ezután történik..." És bizony, elbasztam a pillanatot, mert nem smároltam le azonnal. A logika szerint nem kellett volna ilyet mondania, mert van pasija, és nekem sem szabadna rá nyomulnom... és mégis megtörtént. Szóval most totál nem tudom mit tegyek, de egy tuti: logikus lépés nem lehet XD
2011. dec. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak is köszi!

És igen nekem is ilyenkor minden végigpörög az eszemben!

Szerintem ezen nem tudunk változtatni!

2011. dec. 27. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem tudtok változtatni! :) Én, ha felmerülnek az ilyen elbizonytalanító gondolatok, arra koncentrálok inkább, hogy nincs vesztenivalóm! Teszel egy próbát, ráírsz, és eldől, hogy tetszel-e neki, tudtok-e beszélgetni. Ha nem próbálod ki, sosem tudod meg, sikerül-e. Nagy levegő, és bátorság!!!! Egyszer el kell kezdeni :) Felesleges azon kombinálni, hogy ki miért írhat neki az üzenőfalán meg ilyenek. Írj neki, és kész :) Ne gondolkozz túl sokat :)
2011. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!