Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudnám rendbe hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában aki év elején csak úgy minden ok nélkül elkezdett nekem köszönni.Először azt hittem hogy egy idióta,ennek megfelelően viselkedtem vele, meg nem is igazán tetszett így elsőre.

Egy idő után nekem is megtetszett és egy közös ismerősünk mondta, hogy tetszem neki, csak fél tőlem(vagyis nem is fél, inkább tart).

Mostanában már nem nagyon köszön és ha ránézek, homlokegyenest keresztülnéz rajtam.

Szeretném most már őt jobban megismerni, csak félek hogy elrontottam az elején.


2011. nov. 24. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Először idiótának nézted, most meg csodálkozol, hogy keresztülnéz rajtad? Ha azt mondom, hogy te vagy az idióta, akkor meg leszel sértődve...
2011. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem csodálkozom, mert tényleg bunkó voltam vele...
2011. nov. 24. 18:30
 3/10 A kérdező kommentje:
csak arra lennék kíváncsi hogy mit tehetnék?
2011. nov. 24. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele.
2011. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk beszélj vele. ezek után neked kell cselekedned
2011. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nekem kellene cselekednem, de mit mondjak neki?csak úgy menjek oda, és mondjam el neki hogy tudom, hogy bunkó voltam veled...stb

nem lenne ez túl letámadós?

és köszönöm szépen a válaszokat

2011. nov. 24. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne letámadós? Ha ő már egyszer köszöngetett neked, és te semmibe vetted, akkor illik odamenni és bocsánatot kérni. Mondjuk, így: Szia. Tudom, hogy régebben bunkó voltam veled, és bocsi miatta, de ha lenne kedved elmehetnénk valahova dumálni meg ilyenek, hogy bepótoljuk. :D Jó mondjuk ennyire nyomulósat nem, de ha érted, amit mondani szeretnék akkor tökéletes. :D

Ha nem utáltattad meg magad teljesen, akkor mosolyogni fog, és beleegyezik.

2011. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2011. nov. 24. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy fiút akit még csak nem is ismersz elvből úgy kezelni, mint egy idiótát, nem szép dolog. Ne csodálkozz rajta hát, hogy most keresztül néz rajtad. Az ilyen esetek miatt nem kezdeményez már a fiúk többsége...
2011. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

meg igazából tanulhatsz is belőle:) Hogy legközelebb nem leszel bunkó alaptalanul másokkal. Attól mert valaki köszön valakinek, még nem kell hogy bolond legyen. Ha valakit látásból ismersz akkor illik neki köszönni ha például összefutsz vele az utcán.

Most azt is csinálhatnád, hogy Te köszönsz Őrá kedvesen mosolyogva, egy pár ilyen után lehet hogy elmúlik a rossz érzése és ő is újra köszönni fog neked, utána a többi meg jö magától:)

2011. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!