Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt hiszi rólam egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt hiszi rólam egy fiú (aki tetszik nekem) hogy k.. va vagyok, attól még szerethet? Lehetnek mélyebb érzelmei irántam?

Figyelt kérdés
Egyébként meg látom rajta hogy bejövök neki
2008. márc. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt HISZI hogy k...va vagy akkor NEM, viszont különbség van hogy ELHISZI e vagy csak hallotta valakitől...ha tényleg HISZI akkor nem, akkor szerintem nincsenek mélyebb érzelmei irántad... erről beszélgess el vele ha vagytok annyira jóban...

A másik nem mindegy hogy kitől hallotta az infót, csak egy beköpés volt h "hülye k..va" vagy valami ennél több...

azt csak Te tudod h mennyi az igazságalapja...meg a barátaid stb

ha az egésznek nincs igazságalapja és Ő mégis elhiszi akkor hagyni kell a sunyiba...

Remélem segitettem:)

2008. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de szerintem az utálat is elég mély érzelem!
2008. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak is azt mondta egy tag, mikor össze akart jönni velem, hogy "az a csaj egy hülye ribanc" a barátom pedig csak annyit mondott ha még egyszer igy beszél rólam ezentúl két ktávval fennebb fog beszélni úgy tökön rúgja...az ellenem irányuló mondatnak semmi igazságalapja nincs, mivel a mostani barátom az első barátom (18 vagyok)... szóval nem mindegy kitől hall s mit...persze az igazat te tudod:) de lehet szerelmes beléd...
2008. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, nem hiszem hogy lekurvázna. Vagy neked jó érzés, hogy ezt mondja rád?Lehet hogy tisztázni kéne, miért mondta rád.....
2008. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egy srac azt hiszi hogy kurva vagy akkor soha az eletben nem lessz semmi komoly erzese irantad ,ha le is fekszel vele o csak egy jo kurasnak veszi semmi tobbnek(en is pasi vagyok szoval ertek hozza :) :)
2008. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!