Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szerethet engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerethet engem?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és van egy lány akibe beleszerettem. Namost,2 éve nyáron vele sokat msn-eztem és akk mondtam is neki h bejön meg ilyenek, de az más volt mert akk nem is találkoztunk egyszer sem személyesen. Most már lassan több mint fél éve "elvagyunk" suliban szünetekben. Elbeszélgetünk elhülyülünk. Én pedig szépen belészerettem. És náha ugy érzem ő is szeretné ha lenne valami. Érdekesen egy lány. Folyton azt hajtogatja h fiúfóbiája van stb. Elivelg azért mert járt egy sráccal aki miután szakított vele elkezdett inni meg cigizni és teljesen összeomlott. Mikor szünetekben odamegyek hozzá akk sokszor szokott szórakozni, meg van h szivecskéket rajzol a kezemre, meg szokta piszkálni a hasam, meg ütöget így finoman. Volt hogy ütögette a hasam én is az üvét. Aztán megfordult és puff a fenekére egy kicsit. Magamba gondoltam mindjárt pofon vág, de nem. Csak mondta h "nana". :D Mások már rá is kérdeztek h most akk járunk vagy mi van. Érezhet valamit? Nemtudom mit tegyek.
2009. máj. 31. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

már a barát zónában vagy...nekem is van olyan ismerősöm akivel nyáron kavartam nemcsak msenen az anyukája mondta h oda meg visszavolt egész nap énvoltam a téma, aztán eltelt pár hónpa h nemtalálkoztunk meg beszéltünk aztán ujra elkezdtünk de már neméreztünk semmit a másik iránt, szóval több mint valószinű h barátnak tekint és ez a "nana" ha bejönnél neki akkor cska elmosolyodna:) Talán tisztáznod kéne vele h mit is érzel, mert ha tovább folytatod csak nagyobbat koppanhatsz

17f

2009. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah és szokott olyan lenni, hogy info órán, mert az közös velük, mellette ülök és így átkarol, vagy átkarolom és akk ugy vagyunk... volt hogy a vállamra hajotta a fejét és ugy karolt át...
2009. máj. 31. 19:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából már nem is emlékszek h mondott e valamit... de mosoly az volt azt tudom!
2009. máj. 31. 19:14
 4/4 anonim válasza:
Ne legyél ilyen begyepesedett! :D Ez egyértelmű! Kérdezz rá és várj egy egyenes választ, persze hagyj neki időt.
2009. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!