Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok és homlokon csókolt, jelent ez valamit? Szerethet ő is engem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármit jelenthet.

Lehet h barátként tekint rád, lehet h esélyesként.:)

Kapcsolj rá, én drukkolok.;)

2009. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem a homlokpuszi sokmindent jelenthet..az sztem nagyon "intim"..szal én azt csak olyan embernek engedem aki nagyon közel éll hozzám:)és én is csak olyannak adom aki számomra nagyon fontos:)szal sztem igen jelenthet vmit:)
2009. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi éll=áll
2009. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint manapság egy puszi többet jelent, mint egy csók, hisz 12 évesen már a kislányok önkívületi állapotban discokban smárolnak. Ha homlokon csókolt, igen, jelenthet valamit, talán nem akarja elsietni a dolgot.
2009. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Manapság már tényleg sokkal többet ér egy puszi. Szerintem is jelent valamit. Én csak annak adok ilyet, akit tényleg nagyon becsülök, illetve szeretek. És ez jelenleg a barátnőm:) Szóval sok sikert. Én is drukkolok:)
2009. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
a homlokpuszi a pároknál a hűséget jelenti, nem pároknál pedig azt hogy nem tekint rád potenciális partnerként.
2009. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugy csinalta,hogy a en orromat a o orrahoz erintette es utana homlokonpuszilt. hm...
2009. dec. 30. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom... De az eddigi barátnőimnek, mindig adtam csók után homlokra puszit, ha tényleg szerettem.Szóval, nem értek egyet az előző válaszolóval, hogy nem jelent semmit.

20/F

2009. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Biztos szerelmes beléd és azt várja szerintem csak hogy menj oda hozzá és csókold meg csak nem nagyon mer közeledni hozzád dobd le a bugyid 100% az esély hogy a tiéd lessz

2010. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem biztos jelent valamit,ha szereted akkor kezdemenyezz es megtudod:D
2010. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!